як пережити перех≥д на зимовий час?
як пережити перех≥д на зимовий час?
як пережити перех≥д на зимовий час?

 ≥нець жовтн€ завжди пов'€заний з наближенн€м холод≥в, а також переходом житт€ на зимовий час. —татистика показуЇ, що б≥льш≥сть людей важко перенос€ть переведенн€ часу. ѕ≥сл€ того €к крањна перевела стр≥лки, медики ф≥ксують б≥льшу к≥льк≥сть ≥нсульт≥в, ≥нфаркт≥в, самогубств, ƒ“ѕ ≥ нещасних випадк≥в. «агострюютьс€ також депрес≥њ ≥ псих≥чн≥ розлади.

ѕрот€гом останн≥х к≥лькох рок≥в ур€д ”крањни сперечаЇтьс€ про те, чи варто переводити час або залишити його таким, €ким призначила природа. ќднак €к зазначив прем'Їр -м≥н≥стр ћикола јзаров ще при переход≥ на л≥тн≥й час, дл€ ”крањни зараз не актуальне це питанн€, ≥ воно нав≥ть не розгл€даЇтьс€.

ѕереведенн€ часу на л≥тн≥й ≥ зимовий стало регул€рним з 1981 року, а ввели його в ц≥л€х економ≥њ електроенерг≥њ. ¬ останню нед≥лю жовтн€ ”крањна перейде на зимовий ча , що призведе до зм≥ни ритму житт€.

Ѕагато людей зауважують, що при переход≥ на зимовий час ≥ назад виникають труднощ≥ в адаптац≥њ до нового режиму, що провокуЇ погане самопочутт€.

ћедики вже давно встановили негативний вплив стрибк≥в часу на орган≥зм людини, хоча багато чого залежить в≥д стану здоров'€. якщо дл€ здоровоњ людини зм≥ни практично непом≥тн≥, то тих, хто маЇ проблеми, чекають загостренн€ вс≥х хвороб.

як кажуть л≥кар≥, найб≥льше постраждають т≥, хто маЇ симптоми вегето-судинноњ дистон≥њ. —татистика показуЇ, що це кожна друга ж≥нка ≥ частина чолов≥к≥в. “акож загостренн€ чекають тих, у кого виразкова хвороба, гастрит ≥ хвора печ≥нка. ¬≥дчутним може стати переведенн€ стр≥лок годинника ≥ дл€ людей, €к≥ страждають депрес≥Їю.

‘ах≥вц≥ по€снюють так≥ «катакл≥зми» в орган≥зм≥ п≥д час переходу на л≥тн≥й або зимовий час з тим, що людина прив'€зана до ритму сон€чноњ активност≥, в≥д цього залежить њњ робочий граф≥к. —онце п≥дн≥маЇтьс€ - ми прокидаЇмос€, с≥даЇ — ми засинаЇмо. ј коли цей ритм насильно зм≥нити Ч м≥н≥мальний час на адаптац≥ю Ч два тижн≥.

јле все буде не так страшно, €кщо заздалег≥дь почати готуватис€ до нового ритму житт€. ƒоктора рекомендують готуватис€ за допомогою контрастних водних процедур невеликоњ ≥нтенсивност≥ та здорового регул€рного харчуванн€.

ƒуже важливо в цей пер≥од тренувати нервову систему щоб уникнути стресу ≥ депрес≥й. ѕсихотерапевти рекомендують дл€ цього р≥знокольоров≥ пейзаж≥ ≥ приЇмну музику. «аспок≥йливо д≥ють на нервову систему жовтий кол≥р (лист€) ≥ л≥ричн≥ мелод≥њ, а в €кост≥ тонусу п≥д≥йде марш ≥ спогл€данн€ червоного лист€.