як зберегти груди красивими п≥сл€ годуванн€?
як зберегти груди красивими п≥сл€ годуванн€?
як зберегти груди красивими п≥сл€ годуванн€?

 расив≥ груди — предмет гордост≥ њхньоњ власниц≥. јле краса ≥ пружн≥сть багато в чому залежать в≥д спадковост≥, хоча б≥льш≥сть ж≥нок думають, що у втрат≥ колишн≥х форм винне годуванн€ грудьми. ќднак не варто думати, що ваг≥тн≥сть ≥ годуванн€ Ч це вирок крас≥. ≤снуЇ к≥лька прави , виконуючи €к≥, матус≥ зможуть зберегти всю красу своњх принад.

Ѕагато ж≥нок, €к≥ годують груддю малюка, пом≥чають, що на шк≥р≥ з часом з'€вл€ютьс€ розт€жки, вона стаЇ нееластичною ≥ груди в≥двисають. ÷е призводить у смуток, адже кожна мама, в першу чергу Ч ж≥нка, а тому завжди хоче ловити на соб≥ захоплен≥ чолов≥ч≥ погл€ди. ќбвисл≥ груди Ч це удар по самооц≥нц≥, €кий породжуЇ масу комплекс≥в.

ƒе€к≥ молод≥ мами, щоб зберегти форму грудей, нав≥ть в≥дмовл€ютьс€ в≥д грудного вигодовуванн€, чим допускають серйозну помилку Ч це не принесе користь н≥ мам≥, н≥ мал€т≥, €кому необх≥дно материнське молоко. јдже вже в пер≥од ваг≥тност≥ в≥дбуваютьс€ зм≥ни в тканинах молочних залоз, готуючи груди до виробленн€ молока.

ќтже, пропонуЇмо к≥лька способ≥в, €к≥ допоможуть в≥дновити груди п≥сл€ полог≥в ≥ годуванн€.

1. ”р≥зноман≥тьте рац≥он

” народ≥ кажуть, що капуста допомагаЇ зб≥льшити груди. «б≥льшити Ч не зб≥льшить, але еластичн≥сть шк≥ри грудей збереже. —трави з капусти обов'€зково повинн≥ бути присутн≥ми в рац≥он≥. ѕринесе користь ≥ нежирне м'€со (кур€тина або тел€тина). ѕозитивно впливаЇ на груди ≥ риб'€чий жир, €кий можна придбати в аптец≥ у вигл€д≥ капсул. ¬арто зменшити к≥льк≥сть вживаноњ сол≥ у стравах, так €к вона призводить до накопиченн€ зайвоњ води в сполучних тканинах, через що груди розт€гуютьс€. ƒл€ п≥дтримки грудей њм потр≥бн≥ в≥там≥ни (ј, ¬, —) , €к≥ у велик≥й к≥лькост≥ м≥ст€тьс€ в к≥в≥ ≥ прос≥, наприклад.

2 . –об≥ть вправи

¬ажко сказати, що з маленькою дитиною мама мало рухаЇтьс€, ≥ все ж м'€зи грудей в повс€кденн≥й метушн≥ не тренуютьс€.  ожен день викроюйте 10–15 хвилин на виконанн€ спец≥альних вправ.

1) «вед≥ть разом долон≥ перед грудьми ≥ з силою натискайте одн≥Їю на ≥ншу прот€гом 5Ц6 секунд, пот≥м розтисн≥ть ≥ повтор≥ть знову к≥лька раз≥в. ћожна використовувати м'€ч, стискаючи його руками на р≥вн≥ грудей.

2) ƒуже добре тренують м'€зи грудей в≥джиманн€. јле треба стежити, щоб спина була р≥вною.

3) ћлин. —ильн≥ обертальн≥ рухи не з≥гнутими руками.

4) ѕочаткове положенн€ сто€чи. ¬ит€гнути руки перед собою ≥ в≥двести њх максимально назад. ѕот≥м повернутис€ у вих≥дне положенн€.

5) Ћежачи на спин≥, краще на вузьк≥й лавц≥ або табуретках, зводьте ≥ розводьте руки з застосуванн€м гантелей.

¬с≥ вправи обов'€зково виконувати щодн€ по 10Ц15 раз≥в. ѕот≥м число повтор≥в можна поступово зб≥льшувати.

3. ћасаж дл€ грудей

ўодн€ вранц≥ ≥ ввечер≥ роб≥ть дл€ грудей контрастний душ ≥ масаж Ч круговими рухами у напр€мку до пахвових западин ц≥вками води. ѕ≥сл€ водних процедур ретельно промокн≥ть груди, але не витирайте занадто ≥нтенсивно, щоб не розт€гувати шк≥ру. «легка помасажуйте, втираючи в шк≥ру оливкову ол≥ю.

¬иконуючи вс≥ ц≥ нехитр≥ правила, ви не лише збережете красивими груди, але ≥ в загальному зм≥цните здоров'€, ≥ зможете про€вити повноц≥нну турботу про вашого малюка.