„им корисна консультац≥€ л≥кар€ через ≤нтернет?
„им корисна консультац≥€ л≥кар€ через ≤нтернет?
„им корисна консультац≥€ л≥кар€ через ≤нтернет?

¬ажко знайти людину, €ка любить л≥карн≥, особливо, коли звичайний пох≥д до терапевта перетворюЇтьс€ на багатогодинне оч≥куванн€ п≥д дверима. Ѕ≥льше того, поки ми ходимо по л≥кар€х, то легко можемо п≥дчепити в черз≥ √–¬≤ чи грип. ÷е призводить до того , що багато хто з нас в≥дкладаЇ в≥зит до л≥кар€ до останнього ≥ закликаЇ на допомогу народну медицину або онлайн-консультац≥ю л≥кар€. —ьогодн≥ ми поговоримо саме про так≥ консультац≥њ, чи корисн≥ вони ≥ чи можна њм дов≥р€ти.

¬и€вл€Їтьс€, консультац≥€ л≥кар€ через ≤нтернет стала пор€тунком дл€ багатьох громад€н, €к≥ не мають можливост≥ потрапити на прийом до квал≥ф≥кованого фах≥вц€ з р≥зних причин. ј виклавши доктору симптоми, детально ≥ виразно описавши в≥дчутт€, вдумливо ≥ толково в≥дпов≥вши на питанн€, можна отримати безц≥нн≥ поради ≥ рекомендац≥њ.

«вичайно, д≥агностика на в≥дстан≥ не передбачаЇ особистого контакту пац≥Їнта ≥ л≥кар€, тому њњ результат не може бути 100%. Ћ≥кар, що знаходитьс€ далеко в≥д хворого, не маЇ можливост≥ перегл€нути медичну карту, прочитати ≥стор≥ю хвороби, з'€сувати призначенн€ та ознайомитис€ з ходом л≥куванн€. ¬се це говорить про те, що консультац≥€ л≥кар€ онлайн особливо ефективна дл€ тих хворих, у €ких симптоми захворюванн€ нос€ть €вний ≥ однозначний характер.

” той же час онлайн консультац≥€ — це не т≥льки д≥агностика. јдже, €к правило, л≥куванн€ хвороби вимагаЇ пост≥йного контролю фах≥вц€. „асто неможлив≥сть очного спостереженн€ може бути компенсована заочними консультац≥€ми.

Ѕувають випадки, коли онлайн консультац≥€ л≥кар€ необх≥дна користувачев≥ €к вар≥ант нев≥дкладноњ допомоги хворому. ’оча, безумовно, гостр≥ стани, €к правило, вимагають безпосереднього втручанн€, ≥ н≥€ка бес≥да через ≥нтернет тут не допоможе. якщо хворий в≥дчуваЇ сильний б≥ль, впав у безпам'€тство, близьке до шокового стану, то виправити ситуац≥ю словесними по€сненн€ми не вдастьс€.  р≥м того, гостро хворим можуть терм≥ново знадобитис€ ≥н'Їкц≥њ сильнод≥ючих л≥к≥в, €ких може не ви€витис€ п≥д руками.

ќбластю онлайн консультац≥й стають хрон≥чн≥ та упов≥льнен≥ захворюванн€, безпечн≥ дл€ житт€ стани. ” цьому випадку д≥Їв≥сть рекомендац≥й л≥кар€ багато в чому залежить в≥д повноти представленоњ ≥нформац≥њ ≥ в≥д дисципл≥нованост≥ хворого, а також в≥д доступност≥ л≥карських засоб≥в.

 онсультац≥€ л≥кар€ через ≤нтернет також виконуЇ роль медичного л≥кбезу. јдже останн≥м часом серед пац≥Їнт≥в стають все попул€рн≥шими ненауков≥ ≥ часом в≥дверто небезпечн≥ методи л≥куванн€ де€ких хвороб.