„и можна пити воду з-п≥д крана?
„и можна пити воду з-п≥д крана?
„и можна пити воду з-п≥д крана?

„асто, коли мучить спрага, нам так ≥ хочетьс€ випити великими ковтками води з-п≥д крана. ќднак зупин€Ї питанн€: чи можна пити сиру воду? «вичайно, можна... €кщо ви знаходитесь в ‘≥нл€нд≥њ чи ‘ранц≥њ, јвстр≥њ чи Ќ≥меччин≥. Ќа жаль, цього не можна сказати про водопров≥дну воду в крањнах —Ќƒ. ѕри цьому, вчен≥ стверджують, що варто в≥дмовитис€ в≥д тотальноњ очищенн€ води, адже де€к≥ бактер≥њ, що знаход€тьс€ нав≥ть в найчист≥ш≥й вод≥, корисн≥ дл€ здоров'€ людини.

” розвинених крањнах вода з-п≥д крана в≥дпов≥даЇ вс≥м м≥жнародним стандартам €кост≥: прозора, не маЇ запаху, волод≥Ї в≥дм≥нними смаковими €кост€ми, њњ п'ють без будь-€кого побоюванн€ ≥ нав≥ть дають маленьким д≥т€м.

≤накше й бути не може, адже мешканц≥ цих крањн виключно вимоглив≥ в питанн€х еколог≥њ та охорони навколишнього середовища, а воду вони вважають одним з найважлив≥ших природних багатств ≥ в≥днос€тьс€ до нењ бережливо ≥ в≥дпов≥дально.

“акому трепетному в≥дношенню до природи ≥ води варто було б повчитис€ ≥ ≥ншим крањнам св≥ту, в тому числ≥ ≥ ”крањну.

¬с≥ ми з дитинства пам'€таЇмо, €к у казках «жива» вода оживл€ла, а Ђмертваї позбавл€ла житт€. Ћатгард –аск≥н з ћ≥чиганського ун≥верситету закликаЇ залишати воду Ђживоюї, в≥дмовившись в≥д модного в наш≥ дн≥ очищенн€ за допомогою сучасних технолог≥й. ¬чений говорить, що хлор та ≥нш≥ х≥м≥кати не можуть захистити воду, а разом з нею ≥ нас, в≥д впливу шк≥дливих речовин - м≥кроорган≥зми наст≥льки живуч≥, що все одно залишаютьс€ у вод≥. ј ось корисн≥ бактер≥њ можуть бути повн≥стю винищен≥.

ѕрим≥ром, н≥трати, забруднююч≥ питну воду, можна перетворити в нешк≥дливий азот за рахунок використанн€ де€ких бактер≥й. —тимулюючи зростанн€ даних м≥кроорган≥зм≥в, вийде нав≥ть п≥двищити €к≥сть ≥ безпеку питноњ води.

Ѕ≥льше того, дан≥ пропозиц≥њ п≥дкр≥плен≥ статистикою. « кв≥тн€ по жовтень 2010 року фах≥вц≥ вивчали бактер≥альну ƒЌ  у питн≥й вод≥ з јнн-јрбор. ¬чен≥ провели анал≥з, метою €кого було ви€вленн€ конкретних бактер≥й у вод≥ ≥ фактор≥в, що впливають на бактер≥альне сп≥втовариство.

” результат≥ ви€вилос€, що трохи зм≥нивши кислотн≥сть води в ход≥ њњ ф≥льтрац≥њ або нав≥ть зм≥нивши методом очищенн€ самих ф≥льтр≥в, можна спровокувати корисн≥ бактер≥њ на знищенн€ шк≥дливих.

Ђ÷е не дуже добре, коли бактер≥њ видал€ютьс€ з води повн≥стю, — каже –аск≥н. Ч ћи припускаЇмо, що нескладн≥ зм≥ни в технолог≥њ очищенн€ дадуть корисним бактер≥€м перевагу над конкурентамиї.