” чому ц≥нн≥сть €Їчноњ шкаралупи?
” чому ц≥нн≥сть €Їчноњ шкаралупи?
” чому ц≥нн≥сть €Їчноњ шкаралупи?

якщо ви шукаЇте в≥там≥нний продукт природного походженн€, €кий легко засвоюЇтьс€ орган≥змом, то зверн≥ть увагу на €Їчну шкаралупу. ” звичайн≥й шкаралуп≥, €ку ми викидаЇмо, м≥ститьс€ б≥льше корисних властивостей, н≥ж у ц≥л≥й упаковц≥ мультив≥там≥н≥в.

 ур€чу €Їчну шкаралупу застосовують в самих р≥зних ц≥л€х: ≥ €к вапн€ну добавку в грунт, ≥ €к добавку в корм кур€м, а де€к≥ нав≥ть б≥лизну з њњ допомогою виб≥люють.

јле найважлив≥ш≥ властивост≥ шкаралупи — л≥кувальн≥. —таровинн≥ л≥кувальн≥ книги м≥ст€ть багато рецепт≥в, €к≥ використовують шкаралупу €к л≥куванн€ в≥д р≥зних хвороб.

¬сю користь €Їчноњ шкаралупи дл€ орган≥зму людини вз€вс€ досл≥джувати угорський доктор  ромпехер. ƒосл≥дженн€ проводилис€ прот€гом дес€ти рок≥в ≥ б≥льше, а результат досл≥дженн€ показав, що €Їчна шкаралупа Ї досконалим джерелом кальц≥ю, €кий легко засвоюЇтьс€ орган≥змом.

¬чен≥ визначили, що шкаралупа на 90% складаЇтьс€ з карбонату кальц≥ю (вуглекислий кальц≥й), €кий €краз ≥ легко засвоюЇтьс€.  р≥м кальц≥ю, шкаралупа багата такими м≥кроелементами €к м≥дь, фтор, зал≥зо, марганець, мол≥бден, фосфор, с≥рка, цинк, кремн≥й та ≥н. Ч всього 27 елемент≥в! «вичне нам харчуванн€ дуже мало м≥стить кремн≥ю ≥ мол≥бдену, €к≥ так необх≥дн≥ дл€ нормального прот≥канн€ б≥ох≥м≥чних реакц≥й в орган≥зм≥, а вживанн€ шкаралупи стаЇ дуже доречним в цьому випадку.

«а своњм складом людськ≥ к≥стки ≥ зуби близьк≥ до €Їчноњ шкаралупи, кр≥м того, вона надаЇ стимулюючу д≥ю на кровотворну функц≥ю к≥сткового мозку, що неоц≥ненно в умовах рад≥ац≥йного ураженн€.

–егул€рний прийом подр≥бненоњ €Їчноњ шкаралупи забезпечуЇ терапевтичну активн≥сть без будь-€ких поб≥чних €вищ, без бактер≥ального зараженн€. ќднак варто запам'€тати, що шкаралупа качиних €Їць не придатна дл€ застосуванн€, так €к з нею можливе ≥нф≥куванн€.

Ўкаралупа кур€чих €Їць дуже корисна д≥т€м до року, коли в орган≥зм≥ ≥нтенсивно росте к≥сткова тканина, що вимагаЇ пост≥йного надходженн€ кальц≥ю. ќсобливо корисно додавати в дит€че харчуванн€ шкаралупу дл€ проф≥лактики рах≥ту ≥ анем≥њ.

¬живанн€ €Їчноњ шкаралупи

ƒл€ проф≥лактики €Їчну шкаралупу корисно вживати дв≥ч≥ на р≥к.

ѕеред вживанн€м шкаралупи €йц€ треба попередньо промити водою з милом ≥ добре прополоскати. ƒл€ маленьких д≥тей треба на 5 хвилин пом≥стити њњ в кипл€чу воду. ўоб шкаралупа легше подр≥бнювалас€, з нењ краще зн€ти пл≥вку.

Ўкаралупа €Їць, зварених круто, менш активна, зате в≥дразу готова до застосуванн€, так €к пройшла повну стерил≥зац≥ю. ƒозуванн€ залежить в≥д в≥ку Ч щодн€ в≥д 1,5 г до 3 г. –озтирати €Їчну шкаралупу в порошок краще в ступц≥, а не в кавомолц≥, так €к препарат при перетиранн≥ в електроприлад≥ втрачаЇ частину активност≥. ƒодавати порошок можна на сн≥данок в кашу або сир.

яЇчна шкаралупа рекомендуЇтьс€ дл€ проф≥лактики

  • д≥т€м в≥д 1 до 6 рок≥в;
  • п≥дл≥ткам ≥ в юнацькому в≥ц≥ (до 19–20 рок≥в);
  • ваг≥тним;
  • дорослим дв≥ч≥ на р≥к дл€ попередженн€ кар≥Їсу зуб≥в, остеопорозу та захворювань хребта;
  • дл€ виведенн€ рад≥онукл≥д≥в, а також дл€ використанн€ в зонах рад≥оактивного зараженн€, тому що вона гальмуЇ скупчуванн€ в к≥стковому мозку €дер стронц≥ю-90;
  • у склад≥ дит€чого харчуванн€ €Їчна шкаралупа благотворно впливаЇ при рах≥ти ≥ анем≥њ, €к≥ розвиваютьс€ паралельно.