як≥ недол≥ки зовн≥шност≥ заважають отримати роботу?
як≥ недол≥ки зовн≥шност≥ заважають отримати роботу?
як≥ недол≥ки зовн≥шност≥ заважають отримати роботу?

ќтримати хорошу роботу в наш≥ дн≥ Ч велике д≥ло. ќднак не завжди роботодавець на сп≥вбес≥д≥ оц≥нюЇ ваш ≥нтелект, позитивний настр≥й ≥ профес≥онал≥зм. ¬и губитесь в здогадах, що зробили не так, а на д≥л≥ ви€вл€Їтьс€, що вс€ причина в тому, що ви не так вже уважно поставилис€ до своЇњ зовн≥шност≥ ≥ до манер.

¬с≥м в≥домо, що зустр≥чають по од€гу, тобто за зовн≥шн≥м вигл€дом. ќднак вс€ справа не просто в м'€т≥й сорочц≥ або занадто глибокому декольте. ¬аш гардероб може бути бездоганним, але ≥снуЇ безл≥ч б≥льш значимих деталей, що можуть вам коштувати високооплачуваноњ роботи. ¬с€ б≥да в тому, що ми сам≥ цих деталей можемо ≥ не пом≥чати, а тому впевнен≥ перед сп≥вбес≥дою у своњй перемоз≥. ќднак отримуЇмо непередбачений в≥дмову. ћережа магазин≥в Debenhams з ¬еликобритан≥њ замовила досл≥дженн€, щоб д≥знатис€, €ка саме Ђдр≥бниц€ї дратуЇ роботодавц€ ≥ Ї фатальною дл€ багатьох.

ƒосл≥дженн€ показали, що на першому м≥сц≥ сто€ть обгризан≥ н≥гт≥. «вичайно, вигл€даЇ це не естетично, але справа нав≥ть не в цьому. ѕросто обгризан≥ н≥гт≥ Ї показником невр≥вноваженого темпераменту ≥ доказом того, що людина багато нервуЇ ≥ психуЇ.  ому потр≥бен психований прац≥вник?

ƒал≥ йде пос≥чене волосс€ Ч воно видаЇ л≥нощ≥ людини, а надто €скрава помада Ї св≥дченн€м любов≥ до розгульного способу житт€. —юди ж можна зарахувати ≥ штучний загар, €кий говорить про те, що здобувач полюбл€Ї в≥дпустки ≥ неробство.

ѕро мак≥€ж варто сказати окремо. ¬≥н не повинен бути занадто пом≥тним, так само €к ≥ надм≥рно сильний запах парфуму говорить про вашу самовпевнен≥сть ≥ прагненн€ бути в центр≥ уваги. якщо з вами розмовл€Ї досв≥дчений кадровик, то побачивши таку бойову розмальовку, в≥н, швидше за все, в≥дмовить. ќднак насторожить його ≥ повна в≥дсутн≥сть мак≥€жу або його нестача. ” такому випадку у нього будуть п≥дстави подумати, що ж≥нка може ви€витис€ емоц≥йно нест≥йкою, вона, напевно, часто плаче, а тому не переводить косметику даром.

¬икличуть негатив ≥ сл≥ди губноњ помади на зубах Ч це показник безв≥дпов≥дальност≥ ≥ поф≥г≥зму. «анадто ≥нтенсивно оброблен≥ ол≥вцем брови - ознака агресивност≥ ≥ небажанн€ вислуховувати чужу думку. «рештою, нав≥ть замаскован≥ родимки можуть викликати п≥дозри на сп≥вбес≥д≥, так €к вас приймуть за людину нещиру ≥ лицем≥рну.


11.12.2013