як запоб≥гти удару по нирках?
 як запоб≥гти удару по нирках?

Ќ≥, ми не маЇмо на уваз≥ прийоми рукопашного бою, але вз€ти до уваги к≥лька оздоровчих процедур дл€ очищенн€ нирок буде вельми корисно.

«а найскромн≥шими п≥драхунками, не менше 80% людей в наш≥ дн≥ мають недол≥к енерг≥њ в нирках, тобто ниркову недостатн≥сть. „асто хвор≥ приход€ть на прийом до л≥кар€ з симптомами, першопричиною €ких Ї саме хвороба нирок. ѕри цьому, така патолог≥€ характерна не т≥льки дл€ сучасних людей, на €ких впливаЇ погана еколог≥€, але спостер≥гаЇтьс€ з давнини.

ќсоблив≥сть ниркових захворювань в тому, що ми роками ≥ дес€тил≥тт€ми не пом≥чаЇмо дискомфорту, в €кому абсолютно точно винн≥ нирки.

ўоб надати ниркам сили ≥ енерг≥њ, пропонуЇмо к≥лька оздоровчих процедур очищенн€, €к≥ корисно проводити час в≥д часу.

ќчищенн€ кавуном

” кавуновий сезон ц≥лий тиждень корисно харчуватис€ т≥льки кавуном ≥ чорним хл≥бом.  ожен веч≥р, з 17.00 до 21.00 години, с≥дайте в теплу ванну ≥ з'њдайте кавун. “епло розширить сечовив≥дн≥ шл€хи, допоможе розслабитис€, а кавун завд€ки своњм сечог≥нним €кост€м ≥ велик≥й к≥лькост≥ р≥дини забезпечить виведенн€ камен≥в ≥ п≥ску.

ќчищенн€ лл€ним нас≥нн€м

1 ст. ложку льону засипають у термос, заливають скл€нкою окропу ≥ настоюють ц≥лу н≥ч. Ќа ранок утворюЇтьс€ желе, до €кого треба долити скл€нку гар€чоњ води, щоб вийшла киселепод≥бна р≥дина, €ку приймати в три прийоми за день прот€гом тижн€.

ќчищенн€ петрушкою ≥ селерою

ѕодр≥бнити 1 кг св≥жоњ петрушки з кор≥нн€м ≥ один великий кор≥нь селери, додати 1 кг натурального бджолиного меду ≥ 1 л води. ѕом≥шуючи, на пов≥льному вогн≥ довести до кип≥нн€. Ќастоювати 3 дн≥. ƒодати ще 1 л води ≥ знову довести до кип≥нн€, проц≥дити в теплому вигл€д≥. ѕриймати до 3 ст. ложок перед њжею.

ќчищенн€ настоЇм л≥карських трав

ƒл€ цього в р≥вних к≥лькост€х (приблизно по 1 чайн≥й ложц≥) беруть так≥ трави: лл€не нас≥нн€, гарбузове неочищен≥ пор≥зане нас≥нн€, липовий цв≥т, нас≥нн€ конопель, лист€ ожини, кв≥тки бузини чорноњ, траву зв≥робою. Ѕеруть 4 ст. ложки сум≥ш≥ ≥, додаючи 1 чайну ложку ромашки, заварюють в 0,5 л окропу, 30–40 хвилин пар€ть ≥ проц≥джують. ¬сю порц≥ю розд≥лити на чотири частини ≥ випити прот€гом дн€ за годину до њж≥. ѕроцедуру повторювати 5 дн≥в.

ќчищенн€ смородиною

3 ст. ложки лист€ смородини залити 0,5 л окропу, настоювати 15Ц20 хвилин ≥ в≥джати. Ќаст≥й п≥д≥гр≥ти майже до кип≥нн€, всипати в нього 2 ст. ложки св≥жих або висушених €г≥д смородини, знову насто€ти. ѕити прот€гом дн€ по п≥вскл€нки, з'њдаючи при цьому €годи. “акий наст≥й можна пити необмежений час, в≥н допоможе вивести камен≥ з нирок.