8 небезпечних фрукт≥в ≥ овоч≥в
8 небезпечних фрукт≥в ≥ овоч≥в
8 небезпечних фрукт≥в ≥ овоч≥в

¬с≥ ми добре знаЇмо, що продукти рослинного походженн€ — найкорисн≥ша њжа дл€ орган≥зму. јле €к вс≥ правила, ≥ це маЇ своњ вин€тки. ¬и€вл€Їтьс€, на наших столах часто опин€ютьс€ фрукти ≥ овоч≥, що м≥ст€ть отруту, а ми нав≥ть не п≥дозрюЇмо про це.

«вичайно, в б≥льшост≥ випадк≥в нам не варто турбуватис€, так €к вм≥ст отруйних речовин в таких продуктах наст≥льки м≥н≥мальний, що навр€д чи в≥д≥б'Їтьс€ на нашому здоров'њ. ќднак бували випадки, коли люди випадково вбивали себе, з'њдаючи отруйну частина плоду. ѕропонуЇмо вам в≥с≥м найб≥льш уживаних фрукт≥в ≥ овоч≥в, з €кими треба обходитис€ б≥льш обережно.

1. √≥ркий мигдаль

Ѕагато хто думаЇ, що мигдаль Ч це гор≥х. Ќасправд≥, це сухий пл≥д, €кий волод≥Ї ун≥кальним смаком, тому й застосовуЇтьс€ часто при приготуванн≥ десерт≥в та ≥нших страв.

Ќайб≥льш ароматним Ї г≥ркий мигдаль, в €кому м≥ститьс€ отруйний ц≥ан≥д. «азвичай мигдаль обробл€Їтьс€, щоб видалити отруту. –уйнуЇ отруту ≥ звичайне нагр≥ванн€.

2.  ешью

ўе одне хибне у€вленн€ Ч це не гор≥х, €к вважаЇ багато хто, а нас≥нн€ плоду або «€блука» кеш'ю.

” магазин≥ ми вже можемо купити кешью попередньо оброблен≥ парою. ÷е робл€ть дл€ того, щоб зруйнувати речовину уруш≥ол, що м≥ститьс€ в ньому, €ку ще можна ви€вити в отруйному плющ≥. ÷€ речовина викликаЇ сильн≥ симптоми алерг≥њ. ”руш≥ол у великих дозах може ви€витис€ смертельним. «вичайно, отруЇнн€ кешью зустр≥чаЇтьс€ вкрай р≥дко, але робоч≥, €к≥ обробл€ють кешью, часто страждають такими неприЇмними симптомами €к роздратуванн€ шк≥ри.

3.  ≥сточки вишн≥, €блука, абрикоси, персика ≥ сливи

¬ишн€, а також €блуко, абрикос, персик ≥ слива, м≥ст€ть у своњх к≥сточках ц≥ан≥д. якщо розгризти або €кось пошкодити к≥сточку, то ймов≥рний вплив ц≥ан≥стого водню. «вичайно, 1–2 к≥сточки не принесуть нам шкоди, так €к наш орган≥зм ц≥лком здатний впоратис€ з невеликою дозою ц≥ан≥ду, але у великих к≥лькост€х це може бути небезпечно.

4. —паржа

—ама по соб≥ спаржа Ч це овоч, €кий даЇ пл≥д, що ≥ Ї отруйним. —ам овоч, це њст≥вна частина рослини, €ка може бути лист€м, стеблом або кор≥нн€м. ўе в давнину спаржу використовували €к овоч ≥ €к л≥карський зас≥б завд€ки приЇмному смаку ≥ сечог≥нним властивост€м. ѕл≥д ж €вл€Ї собою невелик≥ червон≥ €годи д≥аметром 6Ц10 мм, €к≥ отруйн≥ дл€ людей.

5. «елен≥ пом≥дори

”люблений в наш≥й м≥сцевост≥ овоч, верн≥ше €года, може бути небезпечним дл€ здоров'€. ¬и€вл€Їтьс€, лист€ ≥ стебла пом≥дора м≥ст€ть речовину звану Ђгл≥коалкалоњдї, €ка може викликати крайню нервозн≥сть, головний б≥ль ≥ розлади шлунка. Ќевелика к≥льк≥сть ц≥Їњ речовини може м≥ститис€ ≥ в зелених плодах.

6. ћускатний гор≥х

јроматний гор≥х м≥стить психоактивну речовину Ч м≥р≥ст≥ц≥н. Ќадм≥рна к≥льк≥сть ц≥Їњ речовини здатна викликати блювоту, запамороченн€, п≥тлив≥сть, головний б≥ль ≥ нав≥ть галюцинац≥њ. јле не варто в≥дмовл€тис€ в≥д мускатного гор≥ха, так €к т≥Їњ к≥лькост≥ речовини, €ка використовуЇтьс€ в приготуванн≥ страв, дуже мало, щоб викликати под≥бн≥ симптоми. ¬арто спостер≥гати лише за п≥дл≥тками, €к≥ останн≥м часом стали використовувати мускатний гор≥х в €кост≥ легкого наркотику.

7. √риби

√риби Ї дел≥катесом в усьому св≥т≥. ” багатьох крањнах на вирощуванн≥ гриб≥в побудований великий б≥знес. ќднак не варто забувати про те, що ≥снуЇ велике с≥мейство отруйних гриб≥в.

Ѕагато хто дуже безтурботно ставитьс€ до збиранн€ гриб≥в, вважаючи, що головними ознаками отруйних гриб≥в Ї к≥льце на н≥жц≥, €скраве забарвленн€ ≥ неприЇмний запах. јле т≥льки глибок≥ знанн€ гриб≥в допоможуть точно в≥др≥знити њст≥вний гриб в≥д отруйного.

ќтруЇнн€ грибами даЇ про себе знати через 1Ц2 години, ≥нод≥ через 8Ц12 годин. ќсновн≥ симптоми Ч це б≥ль у живот≥, нудота, блювота, пронос. —л≥д знати, що отруњтис€ можна ≥ неправильно приготованими або з≥псованими њст≥вними грибами.

8. «елена картопл€

÷ей овоч отримав широке поширенн€ по всьому св≥ту. як ≥ в пом≥дор≥, в стеблах ≥ листках картопл≥ м≥ститьс€ гл≥коалкало≥ди. ” њжу придатн≥ сам≥ бульби, але вони стають небезпечними, €кщо позелен≥ли ≥ не пустили паростки.

ƒо складу зеленоњ картопл≥ входить солан≥н, €кий про€вл€Їтьс€ при взаЇмод≥њ з ультраф≥олетовими промен€ми. ” великих к≥лькост€х солан≥н може викликати отруЇнн€, що ви€вл€Їтьс€ нудотою, блювотою, проносом, болем у живот≥, а в окремих випадках може нав≥ть призвести до летального результату. ÷е ≥ по€снюЇ, чому картоплю сл≥д збер≥гати в прохолодному темному м≥сц≥.