як сп≥лкуватис€ з енергетичними вамп≥рами?
як сп≥лкуватис€ з енергетичними вамп≥рами?
як сп≥лкуватис€ з енергетичними вамп≥рами?

якщо п≥сл€ розмови з людиною ви в≥дчуваЇте розбит≥сть ≥ втому, то знайте, що вам довелос€ з≥ткнутис€ з енергетичним вамп≥ром.

≈нергетичн≥ вамп≥ри — набагато б≥льш реальн≥, н≥ж вамп≥ри-кровопивц≥. ѕринаймн≥, так стверджують б≥оенерготерапевти.

 ожна людина в≥д природи над≥лена певним запасом енерг≥њ, €кою живитьс€ з р≥зних джерел.  омусь достатньо зайн€тис€ спортом, комусь ≥нтенсивно попрацювати, комусь зайн€тис€ любов'ю чи посп≥лкуватис€ з близькими людьми. јле Ї люди, €к≥ в≥дчувають пост≥йний енергетичний голод, ≥ щоб добре себе почувати, харчуютьс€ чужою енерг≥Їю. «аради угамуванн€ голоду енергетичн≥ вамп≥ри атакують ≥нших людей, донор≥в, користуючись њх енерг≥Їю.

¬амп≥ризм може бути неусв≥домленим ≥ усв≥домленим. Ќаприклад, стареча примхлив≥сть або чудакуват≥сть Ч це неусв≥домлений вамп≥ризм. јле €кщо людина регул€рно закочуЇ скандали, влаштовуЇ сварки, перев≥рки, виводить скаргами на здоров'€ ≥ житт€, б'Ї на жал≥сть, то це ≥ Ї усв≥домлений енергетичний вамп≥ризм.

¬амп≥ров≥ т≥льки тод≥ вдаЇтьс€ п≥дживитис€ нашою енерг≥Їю, €кщо ми реагуЇмо на його провокац≥ю Ч ображаЇмос€, л€каЇмос€, починаЇмо виправдовуватис€. –азом з ус≥м цим до нього переходить наша енерг≥€. “ому найголовн≥ше при сп≥лкуванн≥ з вамп≥ром Ч не вступати в конфл≥кт з ним. јле €кщо не вдалос€ стриматис€, то постарайтес€ не дати йому те, чого в≥н оч≥куЇ. « ц≥Їю метою не концентруйтес€ на тому, що в≥н говорить або робить, постарайтес€ в≥двол≥ктис€, наприклад Ч розгл€дайте, €к см≥шно рухаютьс€ його вуха, роздуваютьс€ н≥здр≥, ≥ просто посм≥хайтес€ йому.

ўе один ефективний спос≥б «обеззброњти» вамп≥ра Ч не приймати його сл≥в серйозно, а погоджуватис€ з ус≥ма його словами.

ћоже бути так, що ви не дуже впевнено будете себе почувати в так≥й ситуац≥њ, тод≥ постарайтес€ хоча б не дивитис€ йому в оч≥, так €к саме через погл€д йде перекачуванн€ енерг≥њ.

Ѕ≥оенерготерапевти рад€ть при сп≥лкуванн≥ з енергетичним вамп≥ром використовувати, €к би це см≥шно не звучало, чисто енергетичн≥ Ђштучкиї Ч схрестити руки на груд€х, згорнути дулю в кишен≥, подумки вибудувати м≥ж собою ≥ вамп≥ром цегл€ну ст≥ну або закутати себе в кокон, а вамп≥ра пом≥стити у скл€ну колбу ≥ т.п. “ак≥ психолог≥чн≥ прийоми допоможуть в≥дсторонитис€ в≥д ситуац≥њ ≥ не п≥ддаватис€ на тиск вамп≥ра.

јле Ї й б≥льш простий спос≥б зв≥льнитис€ в≥д вамп≥ра, правда, €кщо це просто вамп≥р-зануда. ” такому випадку можна просто сказати: Ђ¬≥дчепис€, набрид!ї ћожливо, ц€ людина вам близька ≥ такий прийом не п≥дходить, тод≥ допомож≥ть йому навчитис€ рад≥ти життю, отримувати ≥нтерес в≥д навколишнього св≥ту. јдже це саме т≥ реч≥, €ких йому так не вистачало в дитинств≥ ≥ те, що стало причиною його вамп≥ризму.

јле €кщо сп≥врозмовник все ж Ђд≥ставї вас, то швидше застосовуйте в≥дновлювальну програму, €ка складаЇтьс€ з прийому гар€чого солодкого чаю, контрастного душу ≥ спок≥йноњ прогул€нки на св≥жому пов≥тр≥. ¬с≥ ц≥ моменти мають наст≥льки сильну свою енерг≥ю, що легко перекриють ≥ншу.