” чому сила афродиз≥ак≥в?
” чому сила афродиз≥ак≥в?

¬≥дсутн≥сть сексу негативно позначаЇтьс€ €к на ф≥зичному, так ≥ псих≥чному здоров'њ людини. ѕ≥д час ≥нтимноњ близькост≥ чолов≥к ≥ ж≥нка позитивно впливають один на одного. јле що робити, €кщо сексуальне бажанн€ притупилос€? “од≥ на допомогу приход€ть натуральн≥ афродиз≥аки.

ўо таке афродиз≥аки?

Ќатуральн≥ афродиз≥аки — речовини, €к≥ викликають сексуальне збудженн€. ¬они впливають на г≥поф≥з, викликаючи утворенн€ ендорф≥н≥в. ѕроте натуральн≥ афродиз≥аки Ч це не просто запахи, що впливають на почутт€. –озр≥зн€ють два види цих речовин: ф≥з≥олог≥чн≥ та психотропн≥. ƒо ф≥з≥олог≥чних в≥днос€тьс€ мирт, жасмин, вербена, ≥ланг-≥ланг, сандал, мускат, тро€нда, розмарин, пачул≥. ѕсихотропн≥ Ч це бергамот, апельсин, мандарин, грейпфрут, ладан, сосна, кедр, чебрець, шавл≥€, рожеве дерево.

јфродиз≥аки ф≥з≥олог≥чного виду мають так≥ властивост≥:

  • п≥двищують потенц≥ю,
  • покращують кровооб≥г,
  • стимулюють роботу залоз внутр≥шньоњ секрец≥њ,
  • усувають фриг≥дн≥сть,
  • запоб≥гають передчасному с≥м'€виверженню,
  • зб≥льшують тривал≥сть статевого акту.

јфродиз≥аки психотропного виду мають так≥ властивост≥:

  • п≥двищують чутлив≥сть ≥ пристрасн≥сть,
  • п≥дсилюють сексуальний пот€г ≥ ерогенну сприйн€тлив≥сть,
  • допомагають розслабитис€,
  • додають витончен≥сть емоц≥€м.

ўоб роздобути серце коханого, ж≥нки здавна додавали в страви продукти-афрод≥з≥аки. ќднак сл≥д в≥дразу уточнити: закохати в себе людину, користуючись збудливими засобами, не можна. “ак≥ продукти не втручаютьс€ в сердечн≥ справи, але на центральну нервову систему в певний момент вони д≥ють.

як д≥ють афродиз≥аки?

ћехан≥зм впливу афродиз≥ак≥в нескладний: натуральн≥ збудники впливають на д≥л€нки нервовоњ системи, в≥дпов≥дальн≥ за задоволенн€. ѕ≥д впливом цих речовин у людини починаЇ п≥двищуватис€ тиск, що спри€Ї притоку кров≥ до статевих орган≥в ≥ тазовоњ област≥.

ƒе€к≥ продукти, напоњ та пр€нощ≥ м≥ст€ть афродиз≥аки. ” таких продуктах м≥ст€тьс€ в≥там≥ни ≥ м≥кроелементи, що волод≥ють високою харчовою ц≥нн≥стю, а це спри€Ї пол≥пшенню обм≥ну речовин ≥ в≥дновленню сексуальних можливостей.

ѕродукти-афродиз≥аки

ћорепродукти Ч л≥дери за вм≥стом афродиз≥ак≥в, необх≥дних дл€ щасливого сексуального житт€. ” них необх≥дна дл€ п≥дтримки сексуальноњ активност≥ к≥льк≥сть цинку, фосфору, зал≥за ≥ м≥неральних солей. јле найголовн≥ше Ч вони беруть участь в утворенн≥ чолов≥чого гомону Ч тестостерону.

Ўоколад м≥стить ферменти, що в≥дпов≥дають за виробленн€ гормону щаст€ Ч ендорф≥ну. ј кава додасть бадьорост≥, стимулюЇ енерг≥ю, прилив сил ≥ витривалост≥.

ѕерець чил≥ розширить судини, актив≥зуючи кровооб≥г. Ќапевно, вираз «додати у в≥дношенн€ перчинки» можна буквально по€снити вживанн€ перцю перед близьк≥стю.

√ранат з давн≥х час≥в називали плодом пристраст≥, чудесними силами €кого, по легендах, користувалас€ сама богин€ любов≥ јфрод≥та. √ранат м≥стить п≥перидин Ч речовина, що покращуЇ чолов≥чу потенц≥ю.

ћед - один з кращих природних в≥дновник≥в сексуальноњ енерг≥њ. ƒо афродиз≥ак≥в, з €ких можна готувати любовн≥ страви, також в≥днос€тьс€ г≥рчиц€, кор≥андр, гвоздика, часник, ≥мбир, женьшень, ван≥ль, гор≥хи, зелень, коренеплоди, сир, €йц€, €годи, банани.

¬се це звичайно не означаЇ, що в гонитв≥ за сексуальними задоволенн€ми треба загодувати улюбленого названими продуктами. ўоб ур≥зноман≥тнити ≥нтимне житт€, досить вибрати €кийсь один афродиз≥ак, проте з часом м≥н€ти його.