ѕравда ≥ вигадка про в≥агру
ѕравда ≥ вигадка про в≥агру

” 1998 роц≥ ћ≥н≥стерство охорони здоров'€ —Ўј схвалило зас≥б в≥д чолов≥чого статевого безсилл€ «¬≥агру». « тих п≥р в св≥т≥ почавс€ справжн≥й бум на ц≥ голубеньк≥ таблетки. ƒо сьогодн≥шнього дн€ попул€рн≥сть в≥агри дос€гла небувалих висот, про нењ нав≥ть анекдоти складаютьс€ ≥ м≥фи вигадуютьс€. —аме тому знати про властивост≥ цього диво-препарату потр≥бно €комога б≥льше.

ѕредставл€Їмо найпоширен≥ш≥ вигадки про в≥агру ≥ спробуЇмо розв≥нчати њх.

¬≥агра допомагаЇ завжди

÷е найпоширен≥ший м≥ф, €кий говорить про те, що варто прийн€ти чар≥вну п≥гулку, €к вс≥ проблеми з ерекц≥Їю €к рукою зн≥ме. Ќасправд≥ в≥агра не даЇ 100% результат, кр≥м того, вона допомагаЇ позбутис€ далеко не в≥д ус≥х вид≥в еректильноњ дисфункц≥њ. ’оча в 80% випадк≥в препарат д≥йсно допомагаЇ.

Ќепереборне сексуальне бажанн€

ўе одна надумана властив≥сть в≥агри: €кщо чолов≥к прийн€в препарат, так йому негайно потр≥бна ж≥нка. ÷ей м≥ф зобов'€заний своњм поширенн€м ≥нш≥й попул€рн≥й ≥дењ: секс — це чиста ф≥з≥олог≥€, ≥ н≥чого б≥льше. јле вчен≥-то знають, що секс Ч це щось б≥льше, н≥ж просто ф≥з≥олог≥чне задоволенн€, €к пох≥д в туалет. —екс Ч це поЇднанн€ ф≥з≥олог≥њ, психолог≥њ ≥ нав≥ть розумових зусиль. ѕричому ≥нтелект зад≥€ний в секс≥ не менше, н≥ж т≥ло. ’оча приймати в≥агру, не маючи в перспектив≥ сексу, не рекомендуЇтьс€, так €к вона викликаЇ посиленн€ кровотоку в печеристому т≥л≥ пен≥са. ј в такому вигл€д≥, €к сам≥ розум≥Їте, не дуже зручно показуватис€ люд€м на оч≥.

¬≥агра д≥Ї збудливо

÷ей м≥ф безпосередньо пов'€заний з попередн≥м ≥ говорить, що в≥агра п≥двищуЇ сексуальний пот€г. Ќасправд≥ н≥чого под≥бного не в≥дбуваЇтьс€. јдже сексуальне бажанн€ Ч це не просто п≥двищенн€ кровотоку. ≤ в≥агра Ч не збудливий зас≥б, а лише допомагаЇ утримати збудженн€ на потр≥бному р≥вн≥.

÷ей же м≥ф забавним чином застосовуЇтьс€ ≥ до ж≥нок. Ќ≥бито ж≥нки, що приймають в≥агру, б≥льш розкут≥ ≥ б≥льш збудлив≥ в секс≥. јле насправд≥ д≥€ в≥агри заснована на п≥двищенн≥ кровотоку в печеристому т≥л≥ пен≥са, чого немаЇ у ж≥нок... “акож в≥агра н≥€к не впливаЇ на д≥тонародженн€.

Ђѕоб≥чнийї ефект

–азом з ус≥м сказаним в≥агра маЇ неспод≥ваний поб≥чний еффект: зб≥льшуЇ к≥льк≥сть розлучень, особливо у людей пенс≥йного в≥ку, а також в≥дсоток венеричних захворювань ≥ —Ќ≤ƒу. ’оча в цьому випадку причина б≥льше психолог≥чного характеру. „олов≥ки, €к≥ забули, що таке сексуальне натхненн€, отримавши новий маг≥чний зас≥б, в≥дправл€ютьс€ на пошуки пригод.

Ќайц≥кав≥ше Ч ск≥льки б в≥агру не сварили, њњ приймають ≥ будуть приймати, адже справа стосуЇтьс€ основноњ людськоњ потреби у виживанн≥ роду, а секс Ч один ≥з способ≥в реал≥зац≥њ ц≥Їњ потреби.