ƒ≥ти грають з≥ смертю: Ђсобачий кайфї
ƒ≥ти грають з≥ смертю: Ђсобачий кайфї
ƒ≥ти грають з≥ смертю: Ђсобачий кайфї

—трашна еп≥дем≥€ охопила украњнських п≥дл≥тк≥в. ¬чител≥ та батьки в пан≥ц≥: з кожним днем ​​зростаЇ попул€рн≥сть гри з задухою у д≥тей, так званий «собачий кайф».

Ќер≥дко плата за таке Ђзадоволенн€ї буваЇ вельми висока: ≥нвал≥дн≥сть або нав≥ть смерть. ≈ксперти в≥дзначають, що попул€рн≥сть ц≥Їњ смертельно-небезпечноњ розваги вражаЇ. Ќасправд≥ доросл≥ соб≥ нав≥ть у€вити не можуть, ск≥льки д≥тей хоча б раз пробували випробувати Ђсобачий кайфї. ƒосить перегл€нути соц≥альн≥ мереж≥, де п≥дл≥тки виставл€ють страшн≥ в≥део ≥ д≥л€тьс€ досв≥дом, розкривають нюанси гри з≥ смертю. Ќе можна сказати, що м≥л≥ц≥€ не д≥Ї: страшн≥ сайти, де вчать ц≥Їњ смертельноњ гр≥, регул€рно блокуютьс€, але неможливо знищити всю ≥нформац≥ю про страшну забаву.

ƒосл≥дники говор€ть, що ц≥й гр≥ школ€р≥в на меж≥ житт€ ≥ смерт≥ вже п≥встол≥тт€. Ќа форумах, присв€чених дан≥й проблем≥, т≥, кому за тридц€ть, розпов≥дають, що не зналючи в т≥ часи про наркотики, вони душили один одного рушниками ≥ втрачали св≥дом≥сть.

„им приваблюЇ д≥тей Ђсобачий кайфї?

якщо все в≥дбуваЇтьс€ благополучно, то людина, €ку душили, в≥дчуваЇ кисневе голодуванн€ ≥ в стан≥ асфекс≥≥ в≥дчуваЇ ейфор≥ю або бачить галюцинац≥њ. јле €кщо 10–20 рок≥в тому заради миттЇвого задоволенн€ хлопц≥ натискали один одному на грудну кл≥тку, поки не в≥дбувалас€ втрата св≥домост≥, то сучасн≥ п≥дл≥тки стали пережимати шию ≥ сонну артер≥ю.

‘ах≥вц≥ в≥дзначають, що Ђсобачий кайфї або ≥нш≥ небезпечн≥ ≥гри приваблюють д≥тей, схильних до самогубства.

Ђƒ≥ти починають грати в Ђсобачий кайф їще з дитсад≥вського в≥ку, а пот≥м повертаютьс€ до под≥бних ≥гор, будучи п≥дл≥тками. “ак поступають д≥ти, €ких з раннього в≥ку жорстоко карали батьки. ¬они страждають через брак уваги.  р≥м того, таким чином про€вл€ютьс€ прихован≥ суњцидальн≥ нахили. якщо батьки пом≥тили, що њх дитина захоплюЇтьс€ удушенн€м, необх≥дно показати њњ психологу або псих≥атру. “ому що ≥нстинкт самозбереженн€ у таких д≥тей атрофований, ≥ њх Ђзабавиї можуть коштувати здоров'€ чи нав≥ть житт€ ї, — каже ≤ван —итник, засновник психолог≥чноњ службиЂ ¬иб≥р ї.

„им небезпечн≥ ≥гри з задухою?

Ќебезпека гри в тому, що вона не просто не приносить бажаного задоволенн€, а й загрожуЇ летальним результатом. Ќамагаючись випробувати ейфор≥ю в≥д легкого передавлюванн€ сонноњ артер≥њ, д≥ти не завжди приход€ть в себе. ƒл€ людського мозку г≥покс≥€ тривал≥стю б≥льше 5 хвилин загрожуЇ важкою ≥нвал≥дн≥стю ≥ нав≥ть смертю.  исневе голодуванн€ веде до припиненн€ нормального функц≥онуванн€ мозковоњ д≥€льност≥ без њњ повного в≥дновленн€. ƒ≥ти, €к≥ грають в Ђсобачий кайфї, можуть н≥коли не повернутис€ до повноц≥нного житт€. Ѕагато д≥тей, практикуюч≥ Ђсобачий кайфї, вмирають або залишаютьс€ ≥нвал≥дами. ѕри цьому людина може вижити, але не п≥дозрювати, що частина њњ мозку вже загинула, що загрожуЇ ≥шем≥чним ≥нсультом.

ћедики попереджають: чим част≥ше людина практикуЇ задуху, тим важче насл≥дки. ѕорушуЇтьс€ координац≥€ рух≥в, пропадаЇ пильн≥сть, з'€вл€ютьс€ перш≥ ознаки ≥нсульту.

ўо маЇ насторожити батьк≥в?

  • ¬≥дм≥тини в област≥ шињ
  • ƒитина починаЇ носити максимально закритий од€г або аксесуари
  • —карги на головний б≥ль
  • Ќездорове захопленн€ дитини мотузками ≥ ремен€ми
  • Ќепритомн≥сть у дитини