7 табу перед сном
7 табу перед сном

—он Ї дуже важливим дл€ здоров'€ кожноњ людини. Ќа жаль, не вс≥ дбайливо ставл€тьс€ до свого сну, а тому вранц≥ часто л€каютьс€ власного в≥дображенн€ в дзеркал≥. ўоб цього не в≥дбувалос€, ≥ день п≥сл€ н≥чного сну був пл≥дним ≥ приЇмним, сл≥д знати 7 заборон, €ких обов'€зково дотримуватис€ перед сном.

1. ћити голову перед сном ≥ л€гати спати з вологим волосс€м. —тикаючись з подушкою, волосс€ стоншуютьс€ ≥ стають ламкими. « ц≥Їњ ж причини не можна розч≥сувати мокре волосс€ греб≥нцем, краще всього використовувати профес≥йну масажну щ≥тку. ћити волосс€ краще всього за годину до виходу з дому — тод≥ волосс€ не постраждають ≥ будуть краще лежати.

2. ¬живанн€ алкогольних напоњв. Ќав≥ть безневинна порц≥€ коктейлю залишить сл≥д на твоЇму обличч≥ зранку, шк≥ра стане мл€вою ≥ с≥рою. јле €кщо вже довелос€ випити келих вина або мох≥то, випийте пот≥м скл€нку негазованоњ води або зелений чай. “ак можна нейтрал≥зувати шк≥дливий вплив алкоголю на шк≥ру.

3. ¬живанн€ солоного. —олон≥ продукти на вечерю зневоднюють орган≥зм, що стаЇ причиною набр€к≥в п≥д очима на ранок. якщо вже ви не втрималис€ ≥ з'њли солоний ог≥рок, то п≥сл€ вечер≥ треба випити дек≥лька скл€нок води або чай. ≤ взагал≥, на н≥ч краще не нањдатис€.

4. Ћ€гати спати з заплетеними волосс€м. ѕозбавтес€ в≥д ц≥Їњ поганоњ звички, оск≥льки це порушуЇ кровооб≥г в шк≥р≥ голови, ≥ волосс€ можуть почати випадати. “реба розпустити волосс€ на н≥ч ≥ дати њм можлив≥сть теж в≥дпочити.

5. “овстий шар крему. Ќав≥ть н≥чний крем треба використовувати в м≥ру. ў≥льний шар крему може викликати набр€ки обличч€ та вранц≥ себе в дзеркал≥ просто не вп≥знати.

6. «айматис€ розумовоњ та ф≥зичноњ д≥€льн≥стю. “ака активн≥сть збудливо д≥Ї на орган≥зм, що може перешкодити заснути.

7. “елев≥зор ≥ комп'ютер. як би не хот≥лос€ посид≥ти за ними ще годинку-другу, але краще в≥дмовитис€ в≥д перегл€ду ф≥льму чи сп≥лкуванн€ в ≥нтернет≥ за годину-дв≥ перед сном. ÷е допоможе заглибитис€ у власн≥ фантаз≥њ ≥ нав≥ть краще п≥знати себе, що вже говорити про здоровий сон...