якщо замучили весн€нки
якщо замучили весн€нки

Ќа€вн≥сть ластовинн€ на обличч≥ робить д≥вчат б≥льш зворушливими, безпосередн≥ми ≥ додаЇ дит€чост≥. « цим згодн≥ абсолютно вс≥, окр≥м самих власниць Ђнал≥пок сонц€ї, €к перекладаЇтьс€ з грецькоњ слово Ђвесн€нкиї. јле €кщо весн€нки вам докучають ≥ принос€ть засмученн€, то можна скористатис€ перев≥реними народними засобами.

ѕерш за все, треба розум≥ти, що весн€нки Ч це спадков≥сть. ќсобливо €скраво вони про€вл€ютьс€ у весн€но-л≥тн≥й пер≥од, коли сон€чн≥ промен≥ стають найб≥льш активними. Ќайб≥льше п≥ддан≥ весн€нкам св≥тловолос≥ ≥ св≥тлошк≥р≥ люди.

ћедики по€снюють по€ву весн€нок нер≥вном≥рним розпод≥лом мелан≥ну у шк≥р≥. ћелан≥ном волод≥ють вс≥, кр≥м альб≥нос≥в, але весн€нки Ч дол€ св≥тлошк≥рих ≥ св≥тловолосих людей. ¬есн€не сонце перетворюЇ ам≥нокислоту тирозин в мелан≥н, що викликаЇ сплеск весн€нок на обличч≥ ≥ не т≥льки.

Ѕ≥льш≥сть людей вважають, що конопушк≥ Ї окрасою ≥ ≥ндив≥дуальн≥стю, але €кщо ви вир≥шили все-таки позбутис€ в≥д њх, то спробуйте к≥лька наших рекомендац≥й.

ѕочинати боротьбу з Ђпоц≥лунками сонц€ї треба в к≥нц≥ зими. ѕеред виходом на вулицю захист≥ть обличч€ в≥д сон€чних промен≥в. ќбполосн≥ть шк≥ру настоЇм чаю, пот≥м наклад≥ть на обличч€ крем з фотозахистом ≥ припудр≥ть його. јле €кщо весн€нки на обличч≥ вже Ї, хороший ефект дають в≥дб≥лююч≥ креми ≥ засоби, приготован≥ з рослинноњ сировини.

Ќавесн≥ ≥ вл≥тку прагн≥ть носити головн≥ убори з широкими пол€ми, щоб захистити обличч€ в≥д сонц€. ј в пер≥од з полудн€ хоча б до трьох годин намагайтес€ не виходити на сонце.

¬≥дб≥люючими властивост€ми волод≥Ї с≥к кв≥т≥в календули, малини, смородини, лист€ петрушки, квашеноњ капусти, а також лимонний с≥к, в р≥вних частинах зм≥шаний з картопл€ним крохмалем.

√оловн≥ засоби в боротьб≥ з весн€нками пропонуЇ народна медицина Ч сироватку ≥ кисле молоко. —тол≥тт€ тому д≥вчата протирали т≥ло сироваткою, що надавало йому св≥жост≥, а шк≥ру робило св≥тлою ≥ б≥лосн≥жною. ¬ сироватку можна додавати в≥двар ромашки, ог≥рковий с≥к, с≥к капусти, що посилить в≥дб≥люючий ефект.

јле щоб осв≥тлити шк≥ру, треба також пам'€тати про харчуванн€ зсередини. —амими Ђантивесн€нковимиї продуктами Ї лимон, чорна смородина, капуста ≥ все, що наповнене в≥там≥ном —, так саме в≥н робить шк≥ру б≥лою.

—учасна косметолог≥€ пропонуЇ ц≥лий р€д засоб≥в з в≥дб≥люючим ефектом, а також процедур по видаленн≥ п≥гментних пл€м ≥ весн€нок. ƒосить просто зайн€тис€ цим питанн€м ≥ при бажанн≥ ваша шк≥ра стане б≥лосн≥жною.

јле €кщо весн€нки ви€вилис€ занадто упертими та не бажають в≥дступати, не засмучуйтес€: з в≥ком це проходить. ѕ≥сл€ тридц€ти рок≥в весн€нки бл≥днуть, а п≥сл€ сорока й зовс≥м зникають. “ак що треба набратис€ терп≥нн€ й почекати.


25.09.2013