10 безглуздих метод≥в народноњ медицини
10 безглуздих метод≥в народноњ медицини
10 безглуздих метод≥в народноњ медицини

Ќародна медицина пропонуЇ безл≥ч метод≥в ≥ способ≥в л≥куванн€ в≥д р≥зних хвороб. ќднак де€к≥ з них наст≥льки безглузд≥, що вражають у€ву нав≥ть досв≥дчених ц≥лител≥в.

ѕредставл€Їмо х≥т-парад незвичайних ≥ разом з тим сумн≥вних метод≥в л≥куванн€, €к≥ вам можуть запропонувати знайом≥. јле вир≥шувати вам, в≥дправл€тис€ до дипломованого фах≥вц€, або скористатис€ порадами знахар≥в.

10. ” стародавньому ћежир≥чч≥ жител≥ вс≥ хвороби л≥кували одним способом: закопувалис€ по шию в гар€чий п≥сок ≥ лили воду зверху на к≥нчик носа. ¬и€вл€Їтьс€, в ц≥й м≥сцевост≥ к≥нчик носа вважавс€ головною точкою орган≥зму.

9. ј ось ≥нд≥йський метод позбутис€ хвороб: повис≥ти вниз головою на кв≥туч≥й л≥ан≥, коли з-за обр≥ю з'€витьс€ новий м≥с€ць. ѕри цьому бажано читати в≥рш≥ з –ама€ни ≥ перебирати чотки. ÷е особливо допомагаЇ вил≥кувати хребет.

8. “айськ≥ ц≥лител≥ пропонують п≥д час хвороби нерухомо лежати на спин≥ дв≥ доби ≥ тримати на груд€х миску з водою, тод≥ у воду перейдуть ус≥ хвороби.

7. ” стародавн≥й Ўотланд≥њ були особлив≥ л≥кар≥, €к≥ боролис€ з шк≥дливими комахами.  оли людину ужалила комаха, треба було б≥гти за вороною, посадити њњ на поставку перед лист€м буд€ка, накреслити навколо себе павутину з трьома нитками на кожн≥й сторон≥ ≥ покликати когось, хто вм≥Ї грати на волинц≥.

6. ” –одез≥њ хворих закривали на три дн≥ в к≥мнат≥ з двадц€тьма мавпами. «а весь цей пер≥од давали з'њсти три очищених стебла цукрового очерету ≥ випити чашку води в день.

5. Ѕагато китайц≥в позбавл€ютьс€ в≥д хвороб, читаючи в нерухомому стан≥ молитви прот€гом двох тижн≥в.

4. ¬ јвстрал≥њ аборигени сто€ть нерухомо в стовбур≥ дерева з бджолиним гн≥здом.

3. ј ось ≥ корол≥вський метод, €кий використовувавс€ самою  леопатрою. ƒо реч≥, вона н≥коли не хвор≥ла. ÷€ медова терап≥€ пол€гала в тому, що хворого повинн≥ були добре покусати бджоли, пот≥м на м≥сц€ укус≥в прикладали медов≥ ст≥льники.

2. —тародавн≥ друњди давали хворим пити наст≥й на отруйних травах та грибах. ќсоблив≥сть л≥куванн€ в тому, що застосовувати даний метод потр≥бно було ще до того, €к людина захвор≥Ї. ѕ≥сл€ вивченн€ рецепту сучасними вченими, вони прийшли у жах: ус≥ дози перевищували допустим≥ ≥ зараз вважаютьс€ смертельними.

1. ”н≥версальний метод л≥куванн€ запропонували древн≥ ≥нд≥анц≥ навахо. « його допомогою можна позбутис€ в≥д зубного болю, шлункових кольок, проблем з хребтом, оп≥к≥в ≥ серйозних ран. ќтже, оп≥вноч≥, коли немаЇ м≥с€ц€, виходьте на гору ≥ станьте обличч€м на сх≥д, доторкнувшись до свого носа, пот≥м до правого вуха, до л≥вого. ¬ипийте настойку на пазур≥ барса, посл≥д≥ орла, порошку з панцира черепахи ≥ кор≥ стол≥тньоњ сосни.

ќсь на €к≥ викрутаси здатна народна медицина р≥зних народностей. „и допомагають њњ методи, судити вам. јле краще все-таки згадати вчасно про профес≥йну медичну допомогу, щоб уникнути серйозних проблем з≥ здоров'€м.