≥лька причин част≥ше займатис€ сексом
 ≥лька причин част≥ше займатис€ сексом
 ≥лька причин част≥ше займатис€ сексом

« давнини в п≥дсв≥дом≥сть людини закладено, що секс несе в соб≥ репродуктивну функц≥ю, тобто потр≥бен дл€ продовженн€ роду. ќднак сучасна медицина говорить, що зан€тт€ любов'ю необх≥дн≥ людин≥ дл€ п≥дтриманн€ здоров'€.

«г≥дно з визначенн€м ¬сесв≥тньоњ ќрган≥зац≥њ ќхорони здоров'€, «здоров'€ Ї станом повного ф≥зичного, душевного ≥ соц≥ального благополучч€, а не т≥льки в≥дсутн≥стю хвороб ≥ ф≥зичних дефект≥в».

√армон≥чне ≥ регул€рне статеве житт€ — це комплексний показник здоров'€, €к соматичного, так ≥ псих≥чного. Ѕ≥льш того, на€вн≥сть м≥цних ≥нтимних в≥дносин говорить ≥ про соц≥альне здоров'€ особистост≥, так €к вони мають на уваз≥ здатн≥сть людини до комун≥кац≥њ, ум≥нню будувати в≥дносини ≥ збер≥гати њх.

—екс робить нас розумн≥шими

¬же доведено науковими методами, що секс несе певну користь дл€ п≥двищенн€ ≥нтелекту. ѕо€снюЇтьс€ це тим, що п≥д час статевого зв'€зку мозок насичуЇтьс€ киснем, ≥ с≥р≥ кл≥тини в результат≥ починають працювати активн≥ше, пол≥пшуЇтьс€ пам'€ть ≥ здатн≥сть до навчанн€. “акож п≥сл€ п≥ку задоволенн€ п≥двищуЇтьс€ р≥вень серотон≥ну, стимулюючи креативне ≥ лог≥чне мисленн€. „ималу роль у цьому в≥д≥грають адренал≥н ≥ кортизол, €к≥ також супроводжують ≥нтимний процес. ƒе€к≥ фах≥вц≥ нав≥ть рекомендують займатис€ сексом перед ≥спитом або р≥чним зв≥том.

—екс зн≥маЇ стрес

Ќе п≥ддаЇтьс€ н≥€ким сумн≥вам те, що людина, €ка веде регул€рне статеве житт€, б≥льш щаслива ≥ менш схильна до стрес≥в. ѕ≥д час зан€ть любов'ю ≥ з наближенн€м оргазму людський орган≥зм виробл€Ї багато гормон≥в, у тому числ≥ ≥ окситоцин, €кого стаЇ в 3–5 раз≥в б≥льше ≥ €кий в свою чергу стимулюЇ виробленн€ ендорф≥н≥в Ч Ђгормон≥в щаст€ї. як раз ц≥ гормони позбавл€ють в≥д стресу, п≥дн≥мають настр≥й аж до ейфор≥њ, зн≥мають бол≥ ≥ знижують апетит. “ому, €кщо вас мучить головний б≥ль або ви прагнете до схудненн€, то ось вам приЇмний метод.

 ористь сексу дл€ чолов≥к≥в

√ормон тестостерон, €кий дозвол€Ї чолов≥кам виконувати свою сексуальну функц≥ю, робить сильну стать б≥льш мужн≥ми ≥ впевненими у соб≥, причому не т≥льки в пост≥льних перемогах, але ≥ на робот≥. ¬певнений спок≥йний погл€д, гарна постава, творчий п≥дх≥д, наполеглив≥сть Ч все це показники нормального р≥вн€ тестостерону в чолов≥чому орган≥зм≥.  р≥м того, дл€ чолов≥к≥в секс Ї ≥деальною проф≥лактикою ≥нфаркту м≥окарда, €кий в останн≥ 20 рок≥в Ђпомолодшавї.

 ористь сексу дл€ ж≥нок

¬ статевому житт≥ ж≥нки пров≥дну роль в≥д≥грають естрогени. ¬они робл€ть ж≥нок красив≥шими: пол≥пшуЇтьс€ стан шк≥ри, волосс€ ≥ н≥гт≥в. —постереженн€ показали, що характер ж≥нки багато в чому залежить в≥д того, чи щаслива вона в особистому житт≥. ј ось драт≥влив≥сть, агрес≥€, емоц≥йна нест≥йк≥сть, схильн≥сть до стрес≥в Ч €вна ознака проблем в ц≥й област≥. ѕри на€вност≥ регул€рного сексу ж≥нка весела, доброзичлива, уважна й ласкава.

Ўотландськ≥ вчен≥ обстежили б≥льше 3 тис€ч Ївропейц≥в ≥ прийшли до висновку, що регул€рне статеве житт€ упов≥льнюЇ процес стар≥нн€. “≥, хто займаЇтьс€ сексом три рази на тиждень ≥ част≥ше в середньому на дес€ть рок≥в вигл€дають молодшими за своњх однол≥тк≥в.

јле за в≥дсутност≥ партнера не варто л€катис€ ≥ кидатис€ в об≥йми до першого зустр≥чного Ђдл€ здоров'€ї. јдже це може не вир≥шити, а лише посилити проблеми. ¬с€ справа не в етичних питанн€х, а в тому, що орган≥зм людини обдурити складно. ѕри в≥дсутност≥ щирих почутт≥в до людини Ђсистема бонус≥вї не запуститьс€ ≥ ф≥зичний контакт не принесе т≥Їњ корист≥, €кою можуть насолоджуватис€ закохан≥.