Ќавч≥тьс€ легко прокидатис€
Ќавч≥тьс€ легко прокидатис€
Ќавч≥тьс€ легко прокидатис€

ƒзв≥нок будильника сприймаЇтьс€ кожним ≥з нас по-р≥зному. ƒе€к≥ смиренно п≥д≥ймають своЇ т≥ло ≥ йдуть чистити зуби, ≥нш≥ в≥дт€гують п≥дйом до упору, а пот≥м в посп≥ху збираютьс€ на роботу, а трет≥ встають з посм≥шкою, робл€ть зар€дку ≥ в≥дчувають бадьорими себе весь день. як навчитис€ прокидатис€ рано вранц≥ без насильства над орган≥змом?

ўе батьки нам втовкмачували, що ми повинн≥ л€гати в 9 вечора, щоб нормально виспатис€. ќднак це не завжди так. ¬и€вл€Їтьс€, щоб правильно вийти з≥ сну, треба в нього правильно ув≥йти. ‘ах≥вц≥ стверджують, що велику роль граЇ не час сну, а його €к≥сть. “обто велике значенн€ маЇ настр≥й, з €ким ми засинаЇмо. якщо л€гти спати з негативними думками, то нав≥ть сон до 10 ранку не зробить нас в≥дпочилими. ≤ навпаки — думки про завтрашн≥ звершенн€х, про те, що завтра буде ще один щасливий день, змус€ть ваш орган≥зм самост≥йно прокинутис€, так €к у нього вже буде мотивац≥€ дл€ раннього п≥дйому.

ўе один спос≥б легко прокинутис€ Ч зробити пробудженн€ приЇмним. Ќаприклад, використовуйте дл€ цього улюблену музику. ÷е повинна бути легка, бажано весела музика. «роб≥ть дек≥лька вправ пр€мо в л≥жку. ўоб допомогти орган≥зму швидше прокинутис€, не виплигуйте в≥дразу з л≥жка ≥ не нес≥тьс€ у ванну.  раще обережно пот€гн≥ть себе за мочки вух, злегка њх роз≥мн≥ть. ÷е допоможе швидше прийти в себе п≥сл€ сну.

ƒругий етап пробудженн€ Ч розсуньте штори ≥ впуст≥ть в к≥мнату сон€чне св≥тло. якщо на вулиц≥ темно або похмуро Ч включ≥ть св≥тло. ƒосл≥дники встановили, що наш мозок позитивно реагуЇ на €скраве осв≥тленн€, полегшуючи пробудженн€. ¬же через к≥лька хвилин ви в≥дчуЇте, що сонлив≥сть зникла.

¬ ≥деал≥ починати ранок ≥з зар€дки. јле €кщо часу на нењ немаЇ, то можна зробити хоча б глибокий вдих ≥ видих з п≥дн€тими руками. “ака вправа прискорюЇ кровооб≥г ≥ покращуЇ самопочутт€.

Ќу ≥, звичайно ж Ч душ. ƒл€ пробудженн€ кращим засобом, €к в≥домо, стаЇ холодна вода. Ќайкорисн≥шим вранц≥ стане контрастний душ, п≥сл€ €кого можна облити себе холодною водою. ¬и неодм≥нно будете задоволен≥ результатом!

ќстанн≥й етап Ч кухн€. ѕочати сн≥данок краще з≥ св≥жовичавленого апельсинового соку. ¬т≥м, на сн≥данок дозвол€Їтьс€ њсти майже все, тому вибирайте м≥ж €Їчнею з беконом або млинц€ми.