¬≥дмовтес€ в≥д 10 звичок ≥ станьте щасливими!
¬≥дмовтес€ в≥д 10 звичок ≥ станьте щасливими!
 ¬≥дмовтес€ в≥д 10 звичок ≥ станьте щасливими!

ћайже кожна людина, що живе на «емл≥, рано чи п≥зно задаЇ соб≥ питанн€: в чому сенс житт€? ѕод≥бне й ≥нше запитанн€: €к знайти щаст€? ѕсихологи ≥ медики стверджують, що в≥д душевного стану людини, њњ св≥тов≥дчутт€ залежить ≥ здоров'€. «начить, щоб бути здоровим, треба постаратис€ бути щасливим.

‘ах≥вц≥ стверджують, що щаст€ можна навчитис€, €кщо в≥дмовитис€ в≥д дес€ти звичок. як т≥льки людина зум≥Ї перестати робити де€к≥ реч≥, њњ житт€ стане набагато щаслив≥шим ≥ сама вона буде б≥льш здоровою духовно ≥ ф≥зично.  р≥м того, в кращу сторону зм≥нитьс€ житт€ њњ р≥дних, друз≥в ≥ колег. “ак що — спробуЇмо?

ѕредставл€Їмо дес€ть шк≥дливих звичок, в≥д €ких треба в≥дмовитис€ пр€мо зараз.

1. «винувачувати

якщо вс≥х навколо звинувачувати в невдачах Ч р≥дних, п≥длеглих або колег, партнер≥в, Ч то в њх помилка Ї вагома частина ≥ вашоњ провини. ¬з€вши на себе в≥дпов≥дальн≥сть за те, що все йде не за планом, наперек≥р вашим оч≥куванн€м, ви не про€вл€Їте мазох≥зм, а шукаЇте нов≥ можливост≥. ¬же в наступний раз ви сконцентруЇтес€ на тому, щоб все зробити краще, а коли ви в≥дчуваЇте себе розумн≥шими ≥ кращими, ви в≥дчуваЇте себе щасливим.

2. ¬ражати

¬ас н≥хто не полюбить за ваш од€г, машину, квартиру, посаду, дос€гненн€. ÷е все «реч≥», а люди не любл€ть вас за Ђреч≥ї. Ѕагато хто таким чином твор€ть дл€ себе ≥люз≥ю загальноњ любов≥, оточуючи себе Ђблискучими штучкамиї. ќднак м≥цн≥ в≥дносини ≥ щаст€ не можуть будуватис€ на ≥люз≥€х. ѕерестаньте вражати ≥ станьте самим собою, тод≥ до вас прийдуть справжн≥ стосунки ≥ справжнЇ щаст€.

3. „≥пл€тис€

—трах перед зм≥нами змушуЇ триматис€ нас за те, що ми бачимо ≥ знаЇмо, нав≥ть €кщо це не дуже добре дл€ нас. јле в≥дсутн≥сть вразливост≥ Ч це не щаст€. —проба утримати те, €к ми думаЇмо, потр≥бне нам, не зробить нас щасливими. “реба дозволити йому п≥ти, ≥ тод≥ в≥дкриютьс€ можливост≥ дос€гти те, чого ми д≥йсно хочемо. Ќав≥ть €кщо це й не вийде, сама спроба домогтис€ бажаного зробить нас щаслив≥шими.

4. ѕереривати

якщо хочете подобатис€ люд€м Ч слухайте њх.  онцентруйтес€ на тому, що вони вам говор€ть, ставте запитанн€, щоб переконатис€ в тому, що все зрозум≥ли правильно. ¬ас полюбл€ть за це, а ви полюбите те почутт€, €ке у вас буде виникати при цьому.

5. —каржитис€

якщо щось п≥шло не так в житт≥, не витрачайте час на скарги, а бер≥тьс€ за виправленн€ ситуац≥њ. Ќе концентруйтес€ на тому, що йде не так, краще говор≥ть про те, €к зм≥нити ситуац≥ю. ≤ сам≥ не ставайте жилеткою дл€ близьких ≥ друз≥в. Ќе дозвол€йте њм скаржитис€ вам, а допомагайте зробити њх житт€ кращим.

6.  онтролювати

якщо ви завжди все тримаЇте п≥д контролем, то вважаЇте, що ваша мр≥€, ваша мета, ваша думка б≥льш важлив≥, н≥ж у ≥нших. јле контроль Ч це всього лише короткострокова м≥ра, €ка йде рука об руку з≥ страхом ≥ шантажем. ¬се це не дасть в≥дчути себе щаслив≥шим. «найд≥ть людей, €к≥ под≥л€ють ваш≥ ц≥л≥, ≥ вс≥ разом ви будете працювати старанн≥ше ≥ з великим задоволенн€м.

7.  ритикувати

¬с≥ люди р≥зн≥, ≥ ви один з них Ч ун≥кальний ≥ неповторний. ѕрийм≥ть реальн≥ в≥дм≥нност≥ м≥ж людьми зам≥сть того, щоб шукати у€вн≥ переваги, ≥ тод≥ ви в кращому св≥тл≥ побачите ≥ людей, ≥ самого себе.

8. ѕовчати

ѕерестаньте говорити в порожнечу Ч люди можуть вас слухати, але не чути. ј це робить багатьох нещасними.

9. ∆ити минулим

ћинуле неоц≥ненно Ч вч≥тьс€ на його помилках, на помилках ≥нших, але пот≥м в≥дпуст≥ть. ћинуле - це просто можлив≥сть навчитис€ чомусь, а не оц≥нка того, хто ви ≥ що ви.

10. Ѕо€тис€

” кожн≥й людин≥ живуть т≥ чи ≥нш≥ страхи. ≤ це зручно: чекати в≥дпов≥дного моменту, коливатис€, не приймаючи р≥шенн€. “ак минають дн≥, м≥с€ц≥, роки ≥ ваш≥ мр≥њ. Ќе дайте страху визначати ваше житт€. ўоб ви не задумали, не б≥йтес€ вт≥лювати це в житт€ пр€мо сьогодн≥. ѕро≥гноруйте страх ≥ зроб≥ть перший крок.

Ѕудьте щаслив≥!