—олодка њжа вган€Ї нас в сон
—олодка њжа вган€Ї нас в сон

якщо вам здаЇтьс€, що ви вид≥л€Їте ц≥лком нормальну к≥льк≥сть часу дл€ сну, але все одно в≥дчуваЇте сонлив≥сть прот€гом дн€, перегл€ньте св≥й рац≥он харчуванн€. ћожливо, ви вживаЇте багато солодкоњ њж≥?

ќсобливо часто в≥дчутт€ сонливост≥ може долати п≥сл€ њж≥ — це перша ознака ≥нсул≥норезистентност≥, тобто фактора ризику розвитку цукрового д≥абету. Ќасправд≥ це €вище ц≥лком поширене. ѕерењданн€ ≥ вживанн€ њж≥ з високим вм≥стом цукру ≥ вуглевод≥в викликаЇ резистентн≥сть до ≥нсул≥ну. ƒо таких продукт≥в в≥днос€тьс€ хл≥б, рис, борошн€н≥ вироби, т≥стечка, ч≥пси, картопл€, сода, солодк≥ кавов≥ напоњ та ≥н.

ћедичн≥ досл≥дженн€ давно показали, що ≥нсул≥н супроводжуЇ глюкозу в кл≥тини дл€ виробленн€ енерг≥њ. ѕродукти з надлишком глюкози атакують кровот≥к, провокуючи вив≥льненн€ ≥нсул≥ну дл€ зниженн€ цього р≥вн€. якщо людина вживаЇ вуглеводвм≥стн≥ продукти регул€рно, орган≥зм виробл€Ї надм≥рну к≥льк≥сть ≥нсул≥ну дл€ зниженн€ хрон≥чного п≥двищенн€ р≥вн€ цукру в кров≥. ” к≥нцевому п≥дсумку ц≥ пост≥йн≥ скачки ≥нсул≥ну виснажують кл≥тини орган≥зму, ≥ вони вже не можуть взаЇмод≥€ти. “акий процес ≥ називаЇтьс€ резистентн≥стю до ≥нсул≥ну. ” цьому випадку ≥нсул≥н вже не може супроводжувати глюкозу в кл≥тини дл€ виробленн€ енерг≥њ, що ≥ стаЇ причиною сонливост≥.

 р≥м того, через неможлив≥сть глюкози проникнути в кл≥тини, р≥вень цукру в кров≥ сильно п≥двищуЇтьс€. ќрган≥зм знижуЇ його до безпечного, перетворюючи надлишкову глюкозу в жир, а це позбавл€Ї енерг≥њ ≥ веде ще й до ожир≥нн€.

√оловним чинником, €кий викликаЇ у нас втома, Ї зм≥ни в х≥м≥њ мозку. ¬углеводи постачають до кл≥тин попередник≥в серотон≥н, х≥м≥чна речовина, що викликаЇ в≥дчутт€ радост≥ ≥ насолоди, здатна в≥добразити депрес≥ю, кр≥м того, мати заспок≥йливу д≥ю. —качки ≥нсул≥ну, €к≥ починаютьс€ п≥сл€ вживанн€ вуглеводвм≥стних продукт≥в, виробл€ють багато серотон≥ну в мозку, що виражаЇтьс€ бажанн€м поспати п≥сл€ прийому њж≥. ѕри зниженому р≥вн≥ серотон≥ну людина в≥дчуваЇ себе пригн≥ченою, що стимулюЇ апетит на вживанн€ продукт≥в з високим вм≥стом вуглевод≥в ≥ цукру, щоб знову отримати порц≥ю насолоди ≥ почати це коло заново...

÷≥каве досл≥дженн€ провели вчен≥  ембриджу, €к≥ встановили, що не цукор, а б≥лок стимулюЇ певн≥ нервов≥ кл≥тини мозку, п≥дтримуючи нас у стан≥ неспанн€. ¬чен≥ стверджують, що кл≥тини орексина посилають електричн≥ сигнали, що п≥дтримують стан неспанн€ ≥ примушують орган≥зм використовувати енерг≥ю.  р≥м того, було встановлено, що ам≥нокислоти стимулювали кл≥тини орексина б≥льше, н≥ж ≥нш≥ нутр≥Їнти. ¬≥дкритт€ допомогло з'€сувати, чому люди б≥льше збуджуютьс€ в≥д багатоњ б≥лками њж≥, н≥ж в≥д вуглевод≥в.

“ому, €кщо тепер ви будете вибирати м≥ж бутербродом з варенн€м ≥ бутербродом з €йцем, вибирайте останн≥й, порц≥€ б≥лка в ньому накаже орган≥зму спалити б≥льше спожитих калор≥й.