орисн≥ продукти ≥нод≥ стають небезпечними
 орисн≥ продукти ≥нод≥ стають небезпечними
 орисн≥ продукти ≥нод≥ стають небезпечними
†ћи часто чуЇмо про несполучуван≥сть де€ких л≥к≥в. ѕроте мало хто знаЇ, що багато л≥к≥в не в ладах з њжею, €ку ми вживаЇмо. ≤ таких препарат≥в медики ви€вили б≥льше 200.

” певн≥ пер≥оди ми вс≥ вживаЇмо т≥ чи ≥нш≥ л≥ки, а тому корисно буде волод≥ти хоча б м≥н≥мальною ≥нформац≥Їю про взаЇмод≥ю л≥к≥в та продукт≥в, щоб у майбутньому уникнути непередбачених ≥ критичних ситуац≥й.

ќсобливо л≥кар≥ попереджають про небезпеку зм≥шуванн€ л≥к≥в з де€кими продуктами, одним з €ких, €к не дивно, Ї грейпфрут. як ви€вилос€, цей фрукт може викликати передозуванн€ де€ких препарат≥в. —≥к грейпфрута м≥стить речовини, €к≥ гальмують роботу печ≥нки, що не даЇ л≥кам розпадатис€ на др≥бн≥ часточки ≥ розпод≥л€тис€ по орган≥зму. ÷ей процес ≥ викликаЇ своЇр≥дну передозуванн€ л≥карського препарату в орган≥зм≥. “ак, €кщо запивати л≥ки дл€ зниженн€ тиску грейпрутовим соком, то концентрац≥€ першого зросте в орган≥зм≥ в два рази.

√рейпфрутовий с≥к не сприймають серцев≥ препарати, антидепресанти, антиб≥отики, протипухлинн≥ засоби.

Ќебезпечн≥ властивост≥ грейпфрута при поЇднанн≥ з де€кими л≥ками про€вл€ютьс€ в зм≥ст≥ такоњ х≥м≥чноњ речовини €к фуранокумар≥н. —аме в≥н вимиваЇ ферменти, €к≥ розщеплюють л≥ки. Ќасл≥дком цього Ї те, що л≥ки не метабол≥зуЇтьс€ в кишечнику, а в основному повн≥стю потрапл€ють в кров. “аким чином, одна таблетка, запита грейпфрутовим соком, все одно, що 5–10 таблеток, запит≥ водою.

« в≥домих 84-х л≥к≥в, €к≥ взаЇмод≥ють з грейпфрутом, 43 можуть призвести до небезпечних поб≥чних ефект≥в, у тому числ≥ ≥ раптовоњ смерт≥, гостроњ нирковоњ недостатност≥, зупинку диханн€, шлунково-кишковоњ кровотеч≥ ≥ придушенню д≥€льност≥ к≥сткового мозку у людей з ослабленим ≥мун≥тетом.

ўе одним продуктом, з €ким сл≥д постерегтис€ п≥д час прийому л≥к≥в, Ї молоко. “ак, досв≥дчений л≥кар, що прописуЇ антиб≥отики, завжди попередить, що њх не можна приймати з молочними продуктами.  альц≥й, що м≥ститьс€ в молоц≥, пов'€зуЇ багато л≥к≥в, в результат≥ вони проход€ть через травний тракт наскр≥зь, не всмоктуючись.

ƒуже поширена помилка, €ку люди часто допускають — це вживанн€ молока в≥дразу п≥сл€ прийому асп≥рину. Ѕагато хто вважаЇ, що молоко повинне убезпечити шлунок в≥д кислотного впливу асп≥рину. ћолоко ≥ справд≥ в≥дм≥нно справл€Їтьс€ з цим завданн€м - асп≥рин повн≥стю ≥нактивуЇтьс€ ≥ вже не виконуЇ н≥€коњ л≥кувальноњ д≥њ.

ќтже, у кожного з л≥карських препарат≥в св≥й «характер». Ѕагато з них в≥ддаЇ перевагу тому, щоб њх приймали виключно поодинц≥, ≥ншим не заважаЇ сус≥дство ≥нших компонент≥в, а трет≥, навпаки, п≥дсилюють св≥й ефект за рахунок взаЇмод≥њ з ≥ншими препаратами.