ќстер≥гайтес€ м≥ф≥в про д≥Їти!
ќстер≥гайтес€ м≥ф≥в про д≥Їти!
ќстер≥гайтес€ м≥ф≥в про д≥Їти!

ќстанн≥м часом ≥нтернет-виданн€ пропонують так багато р≥зних д≥Їт дл€ схудненн€, що в них нескладно заплутатис€. „и шк≥дливо вечер€ти п≥сл€ 18.00, чи прибрати з рац≥ону вуглеводи, чи вживати б≥лков≥ коктейл≥? Ќапевно, ≥ про спалююч≥ жир грейпфрути ви теж начулис€. Ѕезл≥ч м≥ф≥в народжуЇтьс€ навколо хитромудрих д≥Їт, причому вигадуютьс€ вони тими, хто в них абсолютно не розбираЇтьс€. јле €кщо де€к≥ з них в≥дверто безглузд≥, то ≥нш≥ €вно не безпечн≥.

ўоб у бажанн≥ позбутис€ зайвоњ ваги не перетворитис€ на жертву м≥ф≥в, пропонуЇмо розгл€нути спростуванн€ найпопул€рн≥ших з них.

√олодуванн€ — найефективн≥ший спос≥б швидко скинути вагу. Ќасправд≥ все з точн≥стю навпаки. ѕо-перше, тривале голодуванн€ небезпечно дл€ здоров'€, по-друге, призводить до протилежних результат≥в. якщо на перших порах ви пом≥чаЇте схудненн€, то в≥дбуваЇтьс€ це за рахунок втрати води ≥ м'€зовоњ маси, але не жиру. ј ось в≥дсутн≥сть њж≥ позбавл€Ї орган≥зм енерг≥њ ≥ необх≥дних поживних речовин, упов≥льнюЇ обм≥н речовин, а це значить, що спалюЇтьс€ менша к≥льк≥сть калор≥й.

ƒ≥Їта « апуст€ний суп» покаже швидше результати схудненн€. ÷€ д≥Їта маЇ на уваз≥, що прот€гом тижн€ вам треба харчуватис€ т≥льки капуст€ним супом, а ≥нш≥ продукти строго обмежен≥. Ќ≥€кого чар≥вництва в ц≥й д≥Їт≥ немаЇ. якщо ≥ в≥дбуваЇтьс€ втрата ваги, то лише за рахунок м≥н≥мального надходженн€ калор≥й в орган≥зм. “ака д≥Їта призводить до незбалансованого рац≥ону, €к т≥льки вам набридне поњдати капуст€ний суп, вага повернетьс€ знову, а може ≥ в б≥льш≥й к≥лькост≥.

’арчов≥ добавки з хромом дозвол€ють њсти все, що ви хочете, ≥ не поправл€тис€. “ак≥ таблетки насправд≥ не спри€ють спалюванню жиру. ’ром в наш орган≥зм надходить разом з њжею, а додатковий прийом хрому може т≥льки нашкодити нашому здоров'ю.

¬исокий вм≥ст б≥лка ≥ низький вм≥ст вуглевод≥в в рац≥он≥ призводить до втрати ваги, тому що орган≥зм спалюЇ запаси жиру €к Ђпаливої. Ќасправд≥ швидка втрата ваги в≥дбуваЇтьс€ за рахунок води, а не жиру. якщо ви обмежите надходженн€ в орган≥зм вуглевод≥в, що виконують роль Ђпаливаї, то ризикуЇте отримати нудоту. —лабк≥сть, порушенн€ роботи м'€з≥в, зневодненн€, тиск на нирки, а це не жарти. “ака д≥Їта заперечуЇ майже вс≥ злаки, фрукти та овоч≥, що швидко призведе до деф≥циту в≥там≥н≥в, м≥нерал≥в ≥ кл≥тковини.

“аблетки дл€ схудненн€ Ч простий ≥ ефективний спос≥б скинути зайв≥ к≥лограми. ¬ аптец≥ зараз можна без жодного рецепту купити так≥ таблетки. ѓхн€ д≥€ пол€гаЇ в зниженн≥ вашого апетиту, але працюють вони лише к≥лька тижн≥в. ƒе€к≥ под≥бн≥ препарати можуть викликати нав≥ть небажан≥ або небезпечн≥ поб≥чн≥ ефекти.

якщо ви задалис€ метою скинути зайву вагу, роб≥ть це грамотно ≥, перший крок Ч це консультац≥€ л≥кар€-д≥Їтолога, €кий п≥дбере спец≥ально дл€ вашого орган≥зму д≥ючу ≥ ефективну програму схудненн€.†