јборт чи м≥цний орган≥зм ≥ здорова псих≥ка?
јборт чи м≥цний орган≥зм ≥ здорова псих≥ка?
јборт чи м≥цний орган≥зм ≥ здорова псих≥ка?

ѕозапланова ваг≥тн≥сть — завжди стрес дл€ ж≥нки. ” так≥ моменти починають спливати вс≥ внутр≥шн≥ конфл≥кти с≥м'њ, почутт€ невпевненост≥ в завтрашньому дн≥. ѕерше, що спадаЇ на думку ж≥нц≥ Ч аборт.

—ьогодн≥ зробити аборт Ч не проблема. Ѕагато г≥неколог≥чних кл≥н≥к пропонують таку послугу, ≥ п≥д наркозом, ≥ в день здач≥ анал≥з≥в. ≤ може здатис€, що немаЇ в цьому проблем. ќднак, проблеми все ж ≥снують. √либокою помилкою Ї поширена проблема, що аборт Ч це найпрост≥ша ≥ нешк≥длива операц≥€, насл≥дки €коњ виражаютьс€ т≥льки в муках сов≥ст≥. јле з медичноњ точки зору немаЇ н≥€ких гарант≥й, що все минетьс€ безсл≥дно дл€ орган≥зму ж≥нки.

¬ д≥йсност≥, про шкоду аборт≥в говор€ть багато ≥ голосно.  ожна ж≥нка добре знаЇ, що аборт≥в потр≥бно уникати вс≥ма можливими способами. “им не менше, к≥льк≥сть оф≥ц≥йних аборт≥в зб≥льшуЇтьс€ з кожним роком. ўо вже говорити про п≥дп≥льн≥!

” наш≥й крањн≥ т≥льки 2% ж≥нок в≥ком до 40 рок≥в жодного разу не вдавалис€ до аборту. јборти в наших медичних установах поставлен≥ на пот≥к. ѕри цьому л≥кар≥ виконують лише свою безпосередню роботу, а ось про душевний стан ж≥нки в так≥ моменти мало хто п≥клуЇтьс€. ” б≥льшост≥ Ївропейських крањн перед абортом ж≥нкам обов'€зково призначаЇтьс€ консультац≥€ психолога чи соц≥ального прац≥вника. «г≥дно з≥ статистикою, близько 30% ж≥нок, що зважилис€ на аборт, п≥сл€ консультац≥њ вибирають материнство.

Ќасл≥дки аборту

ѕерервана ваг≥тн≥сть завдаЇ нищ≥вноњ шкоди орган≥зму ж≥нки! ¬≥н в≥дчуваЇ справжн≥й шок! јдже вс≥ органи ≥ системи налаштувалис€ на виношуванн€ ембр≥она, а його видаленн€ вводить њх в стан «розгубленост≥». ÷е викликаЇ порушенн€ гормональноњ, ≥мунноњ, нирково-печ≥нковоњ функц≥њ, обс€гу циркул€ц≥њ кров≥. як результат Ч безсонн€, п≥двищена стомлюван≥сть, драт≥влив≥сть, стрес.

“аким чином, формуЇтьс€ Ђ≥деальнийї стан дл€ проникненн€ ≥нфекц≥њ, що провокуЇ запальн≥ захворюванн€ орган≥в малого таза. «апаленн€ придатк≥в матки найчаст≥ше виливаЇтьс€ в непрох≥дн≥сть маткових труб, ≥, €к насл≥док, в позаматкову ваг≥тн≥сть або безпл≥дд€. ѕ≥сл€ аборту порушуЇтьс€ функц≥€ €Їчник≥в, що може перерости в хрон≥чний стан, ≥ також в безпл≥дн≥сть.

≤ це ще не все. —л≥пе вискоблюванн€ слизовоњ матки п≥д час аборт≥в часто зак≥нчуЇтьс€ м≥кротравмами. ” насл≥док виникають стоншен≥ д≥л€нки, €к≥ недостатньо насичуЇ кров, утворюютьс€ рубц≥. “ак≥ порушенн€ можуть позначитис€ пот≥м на нормальному харчуванн≥ зародка п≥д час наступноњ ваг≥тност≥. ј це Ч пр€ма причина порок≥в розвитку, викидн≥в або передчасних полог≥в.

як бачите, шкода перенесеного аборту набагато б≥льша в пор≥вн€нн≥ з тими незначними поб≥чними €вищами, викликаними застосуванн€м контрацептив≥в.†