як њсти борошн€не з користю дл€ здоров'€
як њсти борошн€не з користю дл€ здоров'€
як њсти борошн€не з користю дл€ здоров'€

ѕри згадц≥ про борошн€не в очах багатьох ж≥нок читаЇтьс€ страх. ƒл€ багатьох з них надм≥рне вживанн€ борошн€них вироб≥в тут же в≥дображаЇтьс€ на ф≥гур≥ зайвими к≥лограмами. ј у попул€рних виданн€х зараз багато пишуть про шкоду мучного дл€ здоров'€ взагал≥. ƒ≥йсно, ≥снуЇ чимало суперечок про шкоду ≥ користь страв з борошна.

Ќам вже добре в≥домо, що багато народ≥в-довгожител≥в зобов'€зан≥ своњм здоров'€м саме правильному харчуванню. Ќевже вони не вживають в њжу хл≥б? Ќасправд≥ хл≥б њсти треба. јле правильно.

Ѕагато д≥Їтолог≥в сьогодн≥ рекомендують в≥дмовитис€ в≥д хл≥ба взагал≥, але це не правильно, так €к саме борошн€н≥ вироби м≥стити велику к≥льк≥сть елемент≥в, необх≥дних орган≥зму. ¬ першу чергу, це кальц≥й. јле Ї тут один нюанс — п≥д впливом високих температур кальц≥й стаЇ неорган≥чним ≥ нерозчинним у вод≥. ј це призводить до накопиченн€ його в орган≥зм≥ ≥ утворенн€ шлак≥в ≥ вс≥л€ких проблем з≥ здоров'€м, виражених в накопиченн≥ п≥ску та кам≥нн€.

Ќайчаст≥ше борошн€н≥ вироби виготовл€ютьс€ з пшеничного борошна. ѕшениц€ Ч ц≥нна зернова культура, багата масою корисних речовин. јле в процес≥ переробки в борошно пшениц€ втрачаЇ вс≥ своњ ц≥нн≥ €кост≥ ≥ приносить орган≥зму мало корист≥.

’оч борошн€н≥ вироби Ї ≥ маложирними, але в них висока концентрац≥€ цукру, €кий Ї 100-процентним вуглеводом, тому все борошн€не Ч висококалор≥йна њжа. Ѕ≥льш того, майже вс≥ борошн€н≥ вироби пропонують у поЇднанн≥ з р≥зними кремами ≥ начинками, в €ких не т≥льки м≥ститьс€ маса рослинних жир≥в, але ≥ барвник≥в. ¬се це ≥ обдаровуЇ нас ненависними зайвими к≥лограмами.

јле €кщо сильно захот≥лос€ пирога, то не варто в≥дмовл€ти соб≥ в задоволенн≥. ћи ж пам'€таЇмо, що здоров'€ орган≥зму можливо в поЇднанн≥ здорового духу ≥ здорового т≥ла. ј €кщо ми завжди будемо соб≥ в≥дмовл€ти, то це може призвести до душевних переживань, €к≥ неодм≥нно в≥д≥б'ютьс€ на здоров'њ.

 р≥м того, все ж користь в≥д мучного теж Ї. «окрема борошн€н≥ вироби Ї ц≥нним джерелом в≥там≥ну ¬, а зернов≥ культури, що вход€ть до складу цих продукт≥в можуть надавати благотворний вплив на травну систему. Ѕ≥льш того, високий вм≥ст кл≥тковини забезпечуЇ швидку насичуван≥сть цими продуктами.

ќднак обмежити вживанн€ борошн€них вироб≥в таки варто. ƒобова норма вживанн€ в день Ч 3 шматочки злегка п≥дсохлого хл≥ба. Ѕ≥льш корисним Ї хл≥б з борошна грубого помелу, €ка м≥стить у своЇму склад≥ вис≥вки, що добре очист€ть кишечник ≥ практично не позначатьс€ на ваз≥. Ѕажано м≥н≥м≥зувати в своЇму рац≥он≥ борошн€н≥ продукти з≥ вс≥л€кими добавками ≥ начинками.†