Ћ≥нь руйнуЇ душу ≥ т≥ло
Ћ≥нь руйнуЇ душу ≥ т≥ло

Ћюдський орган≥зм запрограмований природою виключно на здоров'€ ≥ виживанн€. ¬елика частина придбаних захворювань — це природний насл≥док халатного ставленн€ до себе, тобто л≥нь.

—учасна медицина встановила, що психосоматичн≥ захворюванн€, що залежать в≥д душевного настрою, нервового розладу, долають людей набагато част≥ше, н≥ж в≥руси та ≥нфекц≥њ.

¬ €к≥йсь м≥р≥ психосоматик≥в можна назвати симул€нтами, але це не так.  ожен з нас в т≥й чи ≥нш≥й м≥р≥ схильний до под≥бних захворювань. ќдн≥ хвор≥ють в≥д слабкоњ вол≥ або розпещеност≥. “ак≥ люди звикли, що њх ведуть, за них все вир≥шують. як правило, роль пут≥вника спочатку граЇ мама, пот≥м Ч чолов≥к або дружина. јле €к т≥льки њм доводитьс€ самост≥йно приймати р≥шенн€, вони в≥дчувають незахищен≥сть, в≥дсутн≥сть турботи ≥ починають хвор≥ти. јдже так зручно свою нед≥Їздатн≥сть виправдати хворобою. ¬т≥м, так≥ люди мл€во хвор≥ють прот€гом усього житт€. ѓм завжди л≥нь прийн€ти р≥шенн€ за себе.

¬и замислювалис€ над питанн€м, чому ми часто вибираЇмо не ту роботу, не того чолов≥ка (дружину), потрапл€Їмо не в той колектив? „ому ми погано живемо? якщо чесно та в≥дверто самому соб≥ в≥дпов≥сти на це питанн€, в≥дкинувши так≥ виправданн€ €к «на все вол€ Ѕожа», Ђдол€ї, то визнаЇмо, що у всьому винна наша л≥нь, вона ≥ Ї причина вс≥х наших б≥д.

Ќам л≥нь щось зм≥нювати, напружуватис€, трудитис€, вчитис€, сл≥дкувати за своњм здоров'€м ≥ т≥лом. ћи завжди п≥дсв≥домо знаходимо м≥сц€, де можна н≥чого не робити ≥ отримувати зарплату, спочивати на лаврах ≥ поступово зупин€тис€ у своЇму розвитку. ∆≥нки шукають принц≥в, здатних дати њм все необх≥дне, а пот≥м все житт€ мучатьс€ з цими Ђпринцамиї, терпл€ть њх жорсток≥сть, егоњзм, тиран≥ю, але все ж тримаютьс€ за них, тому що не хочуть втрачати, щоб не д≥€ти самост≥йно.

Ѕ≥льшост≥ людей багато чого л≥нь в житт≥. Ћ≥нню по€снюЇтьс€ наша ≥нертн≥сть ≥ неготовн≥сть до новизни в≥дносин або вчинк≥в, €к≥ не дають нам рухатис€ вперед, дос€гати поставлених ц≥лей.

Ћедача та ≥нертна людина потрапл€Ї в таку ст≥йку залежн≥сть в≥д свого неробства, що втрачаЇ не т≥льки своњ найкращ≥ риси, але ≥ здоров'€.

«апам'€тайте, що психосоматика винна в хворобах, €к≥ важко п≥ддаютьс€ л≥куванню. якщо вас роками мучить нежить, то справа зовс≥м не в носоглотц≥. —пробуйте кр≥м отор≥олар≥нголога проконсультуватис€ у психолога, €кий допоможе роз≥братис€ в причинах захворюванн€.

ј коли вас наздоган€Ї €кась хвороба, ставтес€ до нењ з вд€чн≥стю, адже вона з'€вилас€ по ваш≥й власн≥й вол≥, а значить, пов≥домл€Ї щось важливе.

≤ запам'€тайте Ч чудес не буваЇ. якщо ми через л≥нь уникаЇмо труднощ≥в ≥ проблем, то мало чого доб'Їмос€ в житт≥.†