як правильно пити зелений чай, щоб в≥н приносив користь?
як правильно пити зелений чай, щоб в≥н приносив користь?
як правильно пити зелений чай, щоб в≥н приносив користь?

∆ител≥ япон≥њ у вс≥ часи в≥др≥зн€лис€ в≥дм≥нним здоров'€м ≥ довгожительством. ≤ це ц≥лком зрозум≥ло, адже в њжу вони вживають продукти, насичен≥ масою корисних речовин — океан≥чна риба, со€ ≥... зелений чай.

Ѕагато читач≥в можуть здивуватис€ особливо зеленому чаю, €кий ≥ в наших кра€х в останн≥ роки став дуже поширений, але поки що особливо ефекту в≥д його вживанн€ не пом≥тно. ≤ не буде пом≥тно, поки ми не навчимос€ заварювати його, €к €понц≥. ƒо реч≥, рибу ≥ сою вони теж готують по-особливому: €к правило, ц≥ страви подаютьс€ в сирому вигл€д≥ ≥ тод≥ корисн≥ протираков≥ речовини, що м≥ст€тьс€ в них, залишаютьс€ в ц≥лост≥.

ќтже, зелений чай. ¬≥н даруЇ нам не просто насолоду ароматом, але може стати л≥карським препаратом при правильному використанн≥. «елений чай спри€тливо впливаЇ на вс≥ системи ≥ органи, при цьому д≥Ї м'€ко ≥ нешк≥дливо, стимулюЇ ≥мунну систему, допомагаЇ в боротьб≥ з ожир≥нн€м, запоб≥гаЇ серцево-судинним ≥ нирков≥ захворюванн€ та ≥н.  р≥м цього зелений чай спри€тливо впливаЇ на сексуальну активн≥сть, зн≥маЇ спазми судин головного мозку, п≥д≥ймаЇ тонус ≥ настр≥й.

якщо зелений чай заварювати €к звичний нам чорний, то в≥н буде не просто г≥рким за рахунок великоњ к≥лькост≥ тан≥ну, але ≥ втратить б≥льшу частину ц≥нних речовин. ¬ажливо розум≥ти технолог≥ю вирощуванн€ та збиранн€ зеленого чаю.

¬≥дм≥нн≥сть чорного чаю в≥д зеленого в ц≥й сам≥й технолог≥њ збору та обробки листа. «елений чай не ферментуЇтьс€ €к чорний, тому корисн≥ речовини залишаютьс€ в ньому в незм≥нному вигл€д≥. „орний чай завжди отримують ≥з зеленого, але при цьому в≥н спец≥ально обробл€Їтьс€. « нього вит€гують шк≥длив≥ речовини, в тому числ≥ часто ≥ кофењн дл€ медичних ц≥лей.

” чому пол€гаЇ хитр≥сть заварки зеленого чаю?

Ќайголовн≥ше правило Ч окр≥п повинен стикатис€ з чайним лист€м не б≥льше 20 секунд. ѕри б≥льш тривалому заварюванн≥ почнуть вид≥л€тис€ шк≥длив≥ речовини, €к≥ також мають неприЇмний смак.

ƒруге важливе правило Ч вода дл€ заварюванн€ повинна бути ≥деально чистою. ÷е може бути вода, пропущена через ф≥льтр, в≥дсто€на прот€гом доби або тала, п≥сл€ заморозки в холодильнику.

—пос≥б заварюванн€ наступний:

  1. Ѕеремо дв≥ Їмност≥ по одному л≥тру, одна з €ких Ч це чайник з носиком.
  2. «елений чай кладемо в чайник (1 чайна ложка на 1 скл€нку води).
  3. «аливаЇмо чай окропом, треба встигнути це зробити за 10 сек.
  4. ¬≥дразу починаЇмо переливати чай через носик в ≥ншу Їмн≥сть, на це треба витратити ≥нш≥ 10 секунд.

якщо ви встигнете заварити чай за 20 секунд, то в≥н придбаЇ насичений €нтарний кол≥р ≥ чар≥вний аромат. “акий чай €понц≥ п'ють без цукру, щоб не спотворити аромат букета. ѕравильно заварений зелений чай Ч це приЇмний ≥ доступний зас≥б проф≥лактики не т≥льки раку, але й багатьох ≥нших хвороб.