Ѕагатод≥тн≥ мами менше хвор≥ють
Ѕагатод≥тн≥ мами менше хвор≥ють
Ѕагатод≥тн≥ мами менше хвор≥ють

¬ останн≥ роки в с≥м'€х нашоњ крањни переважно народжуЇтьс€ одна дитина, максимум двоЇ. ™ ж≥нки, €к≥ взагал≥ не хочуть народжувати. який зв'€зок ≥снуЇ м≥ж д≥тородною функц≥Їю ж≥нки ≥ њњ здоров'€м?

 ал≥форн≥йськ≥ вчен≥ встановили, що ж≥нки, €к≥ мають чотирьох ≥ б≥льше д≥тей, р≥дше страждають в≥д ≥нсульту, н≥ж т≥, хто не народжував або мають менше число д≥тей.

«давалос€ б, у багатод≥тних мам через велик≥ хвилюванн€ ≥ тривоги може бути п≥д≥рване здоров'€. ” досл≥дженн≥ вз€ло участь 1300 ж≥нок. ¬ результат≥ ви€вилос€, що ж≥нки, €к≥ народили б≥льше чотирьох д≥тей, вмирали в≥д ≥нсульту на третину менше, а сам ризик ≥нсульту знижувавс€ у багатод≥тних ж≥нок на 50%.

ћедики стверджують, що в≥дсутн≥сть д≥тей просто шк≥длива дл€ ж≥ночого здоров'€. якщо ж≥нка довгий час не маЇ д≥тей, значить, вона або охорон€Їтьс€ в≥д ваг≥тност≥, або робить аборти, або страждаЇ безпл≥дд€м.

ѕопереджаючи небажану ваг≥тн≥сть, ж≥нки можуть прот€гом довгого часу приймати гормональн≥ препарати. ѓх небезпека в тому, що з часом вони призвод€ть до зниженн€ функц≥њ €Їчник≥в, до порушенн€ згортанн€ кров≥, функц≥њ печ≥нки, захворювань судин ≥ ≥ншим.

Ќе стаЇ виходом ≥ аборт — грубе втручанн€ у природний процес. який би профес≥йний л≥кар не вз€вс€ за це, аборт не може не залишити насл≥дк≥в. Ќайпоширен≥шими ≥ небезпечними з них Ї запальн≥ процеси, прорив ст≥нки матки ≥ кишечника, ≥нф≥куванн€ матки, ендометр≥оз, €кий може стати причиною безпл≥дд€, або принаймн≥ викликати сильн≥ бол≥ у ж≥нок. ≤ все це лише мала частина неприЇмностей, до €ких може призвести аборт.

” медичних колах останн≥м часом все част≥ше обговорюЇтьс€ питанн€ про те, що ваг≥тн≥сть ≥ пологи зм≥цнюють ж≥ноче здоров'€. ƒ≥йсно, ваг≥тн≥сть Ч ≥нтенсивний актив≥затор ж≥ночого ≥мун≥тету ≥ тонусу. ¬ цей пер≥од моб≥л≥зуютьс€ вс≥ прихован≥ резерви орган≥зму ж≥нки, при цьому зм≥цнюючи њњ здоров'€ ≥ подовжуючи житт€. ѕ≥сл€ полог≥в ж≥ночий орган≥зм оновлюЇтьс€, енерг≥€ б'Ї з матер≥ ключем, вона нав≥ть зовн≥ стаЇ ще приваблив≥шою.

ѕрирода «запланувала» орган≥зм ж≥нки на народженн€ трьох-чотирьох д≥тей. якщо ж з €кихось причин ж≥нка уникаЇ своЇњ материнськоњ дол≥, починаютьс€ р≥зн≥ дисбаланси, що ≥ призводить до розвитку захворювань.