ористь п≥сочних ≥гор дл€ малюк≥в
 ористь п≥сочних ≥гор дл€ малюк≥в
 ористь п≥сочних ≥гор дл€ малюк≥в

ћайже вс≥ д≥ти з задоволенн€м грають в п≥ску. Ѕатькам же корисно знати, що п≥сочн≥ ≥гри — це не просто забава, але ≥ прекрасне пальчикове тренуванн€, що даЇ поштовх до розвитку мозку.

як в≥домо, дитина п≥знаЇ св≥т через дотик: холодне-гар€че, гладке-шорстке, тверде-м'€ке. ¬с≥ ц≥ в≥дчутт€ створюють електричн≥ ≥мпульси, що надход€ть у мозок, чим спри€ють розвитку нових навичок та вм≥нь.

ѕ≥сок Ч ≥деальний матер≥ал, за допомогою €кого можна п≥знавати св≥т. “оркаючись руками до п≥щинок, малюк розвиваЇ др≥бну моторику рук, а визначаючи к≥лькост≥ п≥ску, необх≥дного дл€ формочки, розвиваЇ оком≥р. «а допомогою п≥ску можна розкрити ≥ творч≥ зд≥бност≥ дитини.

ѕ≥сок маЇ властив≥сть пропускати воду, що дозволило фах≥вц€м стверджувати, що в≥н поглинаЇ негативну псих≥чну енерг≥ю. ѕри взаЇмод≥њ з п≥ском очищаЇтьс€ енергетика людини, стаб≥л≥зуЇтьс€ њњ емоц≥йний стан.

” ход≥ спостережень психологи пом≥тили, що п≥сок позитивно впливаЇ на настр≥й д≥тей ≥ дорослих, а тому рекомендують батькам на прогул€нках обов'€зково в≥дводити час дл€ ≥гор з дитиною в п≥сочниц≥.

якщо ви з малюком опинилис€ на морському пл€ж≥, обов'€зково використовуйте це м≥сце з користю. јдже тут дл€ дитини в≥дкриваЇтьс€ безкра€ величезна «п≥сочниц€», ≥ це кр≥м водних процедур ≥ збиранн€ красивих кам≥нц≥в ≥ черепашок.

ѕ≥сочну гру малюк≥в часто буваЇ важко зупинити, маленьк≥ бешкетники готов≥ проводити весь час прогул€нки в п≥сочниц≥, будуючи замки або робл€чи формочки. Ќе варто позбавл€ти дитину такоњ радост≥. ќднак батьки повинн≥ бути пильн≥ ≥ не в≥дпускати д≥тей у €вно забруднен≥ п≥сочниц≥.

“акож мами ≥ тата твердо повинн≥ засвоњти головне правило при гр≥ з п≥ском Ч н≥€ких перекус≥в в п≥сочниц≥. ѕерш за все, це порушенн€ правил г≥г≥Їни, адже руки малюка можуть м≥стити на соб≥ хвороботворн≥ бактер≥њ, а пост≥йно мити руки на вулиц≥ немаЇ можливост≥.  р≥м того, треба стежити, щоб дитина не гризла ≥ не намагалас€ Ђпробувати на зубї ≥грашки з п≥сочниц≥. ѕ≥сл€ прогул€нки обов'€зково треба ретельно вимити руки з милом.

ƒ≥ти обожнюють, коли доросл≥ приЇднуютьс€ до њх ≥гор з п≥ском. Ќайменшим можна показати, €к п≥сок пересипаЇтьс€, можна дати покопатис€ в ньому.

«авжди пам'€тайте, що ваша дитина п≥знаЇ св≥т разом з вами ≥ вчитьс€ на вашому приклад≥, тому не думайте, що посадивши њњ в п≥сочницю, ви можете бути в≥льн≥. ўоб п≥знавальний процес проходив б≥льш ефективно, батьки повинн≥ брати в п≥сочних ≥грах найактивн≥шу участь.