авун Ч солодкий ≥ корисний
 авун Ч солодкий ≥ корисний

” сезон кавун≥в ми т≥шимос€ њх ароматом ≥ насолодою. јле не вс≥ знають, що кавун — це не просто ласощ≥, але також л≥кувальний зас≥б.

 авун Ч €года, €ка на 80% складаЇтьс€ з води, решту њњ частину складаЇ фруктоза, м≥кроелементи ≥ рослинна кл≥тковина. “ак €к 30–40 г фруктози орган≥зм здатний засвоњти без витрат ≥нсул≥ну, кавун без побоюванн€ можуть њсти нав≥ть хвор≥ на ≥нсул≥нозалежний д≥абет. 100 г кавуна м≥стить 38 калор≥й.

ќсобливо приЇмний кавун в спеку, тому що добре втамовуЇ спрагу.  р≥м того, в≥н маЇ сечог≥нну, легку проносну ≥ жовчог≥нну властив≥сть.

 авун Ч справжнЇ джерело в≥там≥н≥в ≥ м≥кроелемент≥в: в≥там≥ни B1, B2, —, ––, фол≥Їва кислота, каротин, пектинов≥ пол≥сахариди, кл≥тковина ≥ м≥кроелементи: кал≥й, магн≥й, зал≥зо, натр≥й, кальц≥й, фосфор та ≥н ¬есь цей комплекс поживних речовин благотворнио впливаЇ на серцево-судинну систему, залози внутр≥шньоњ секрец≥њ, спри€Ї активност≥ кишковоњ м≥крофлори.

якщо ви страждаЇте циститом, нефритом, п≥Їлонефритом та ≥ншими захворюванн€ми сечостатевоњ системи, кавун стане дл€ вас справжн≥м ц≥лителем. Ќефрологи рекомендують њсти по 2 кг кавуна щодн€ вс≥м, хто схильний до каменеутворенн€ в нирках. ÷≥нн≥сть кавунового соку дл€ промиванн€ нирок в тому, що в ньому практично в≥дсутн≥ кислоти ≥ сол≥, €к≥ подразнюють сечову систему. Ќав≥ть навпаки, розчинен≥ в ньому луги д≥ють заспок≥йливо на вогнища роздратуванн€. јле сечог≥нна властив≥сть кавуна по€снюЇтьс€ не т≥льки великим вм≥стом води в ньому. Ќав≥ть висушена кавунова к≥рка маЇ €скраво виражений сечог≥нний ефект ≥ в≥двари з нењ застосовуютьс€ €к л≥куванн€ ц≥лий р≥к.

 авун д≥Ї очищуюче не т≥льки на нирки, але його с≥к розчин€Ї в соб≥ ≥ виводить токсини з печ≥нки. Ћ≥куванн€ кавуном ефективно не т≥льки при хрон≥чних захворюванн€х печ≥нки, але також при гострих харчових ≥ медикаментозних отруЇнн€х.

ƒ≥Їтологи дл€ загального очищенн€ орган≥зму за в≥дсутност≥ протипоказань рекомендують так зване «кавунове голодуванн€». …ого суть пол€гаЇ в тому, що прот€гом 3Ц4 дн≥в в њжу вживаЇтьс€ т≥льки кавун ≥ чорний хл≥б. “аке л≥куванн€ можливе т≥льки восени, так €к законсервована м'€коть кавуна дл€ њњ використанн€ тривалий час не зовс≥м п≥дходить.

¬еликий вм≥ст магн≥ю в кавун≥ стаб≥л≥зуЇ артер≥альний тиск, корисний дл€ жовчовид≥ленн€ ≥ деактивац≥њ холестерину, перешкоджаЇ утворенню камен≥в в нирках, знижуЇ нервову збудлив≥сть, м'€зов≥ спазми.

 авун також багатий зал≥зом ≥ спри€Ї кровотворенню, допомагаЇ при анем≥њ.

 ористуйтес€ моментом, правильно вибирайте кавун ≥ насолоджуйтес€ њм вс≥Їю родиною!