—тринги: небезпечно дл€ житт€!
—тринги: небезпечно дл€ житт€!
—тринги: небезпечно дл€ житт€!

≤ знову про моду та њњ вплив на здоров'€, на цей раз про нижню б≥лизну. ¬ останн≥ роки серед ж≥нок, а часом ≥ чолов≥к≥в, дуже попул€рн≥ трусики стринги. ѓх можна од€гнути п≥д обт€гуючий од€г, т≥льки в них можна добитис€ р≥вном≥рного загару, але л≥кар≥ всього св≥ту невпинно попереджають: стр≥нги шкод€ть ж≥ночому здоров'ю.

Ѕагато хто вважаЇ, що трусики стр≥нги з'€вилис€ в ж≥ночому гардероб≥ в к≥нц≥ минулого стол≥тт€. Ќасправд≥ вони були винайден≥ в јмериц≥ ще до ƒругоњ св≥товоњ в≥йни. ќдного разу в н≥чний клуб загл€нув хтось ≥з можновладц≥в. “ам показували стриптиз-шоу ≥ дами танцювали оголеними перед публ≥кою. ¬исокий г≥сть в≥др≥зн€вс€ б≥льш суворими погл€дами ≥ в≥ддав наказ прикривати хоч €кось ≥нтимн≥ м≥сц€. “од≥ ≥ прийшла ≥де€ стр≥нг≥в, а навчанн€ стриптизу ≥ сама вистава з ними стала ще б≥льш п≥кантною. Ќадал≥ ж≥нки стали використовувати цю деталь туалету в своЇму повс€кденному гардероб≥.

јле чому л≥кар≥-г≥некологи налаштован≥ проти такоњ еротичноњ нижньоњ б≥лизни? —права в тому, що стринги — це саме те, що в €к≥йсь м≥р≥ прикриваЇ, це трикутник, до €кого прикр≥плен≥ тасьми. Ѕагато пан€нок знаход€ть њх сексуальними, особливо, €кщо њх с≥дниц≥ в хорош≥й форм≥.

„им шк≥длив≥ стринги?

ƒосл≥дженн€ показали, що ж≥нки, €к≥ регул€рно нос€ть стр≥нги, част≥ше страждають в≥д запаленн€ сечового м≥хура. ¬узька смужка тканини вр≥заЇтьс€ в слизову, травмуючи њњ. ¬насл≥док цього виникаЇ вогнище ≥нфекц≥њ, €ка може легко проникнути в сечовий м≥хур.

‘орма стр≥нг≥в також спри€Ї розвитку р≥зних захворювань, адже вузенький мотузок м≥ж с≥дниц€ми в буквальному сенс≥ допомагаЇ кишковим бактер≥€м ≥з заднього проходу перебратис€ до сеч≥внику. ј це загрожуЇ циститом, кандидозом та ≥ншими захворюванн€ми.

Ѕ≥льш≥сть стр≥нг≥в виготовлен≥ ≥з синтетичноњ тканини, адже нейлон або капрон вигл€даЇ на т≥л≥ куди б≥льш сексуально, н≥ж бавовна. ќднак треба зауважити, що вс≥ синтетичн≥ тканини утримують вологу, а тепла волога середа служить ≥деальним м≥сцем дл€ розмноженн€ небезпечних бактер≥й. “аким чином, стр≥нги лише допомагають бактер≥€м швидше поширюватис€.

ўе одна небезпека стр≥нг≥в Ч зб≥льшенн€ шанс≥в травм статевих орган≥в, особливо при пад≥нн€х.

ѕост≥йне нос≥нн€ стр≥нг≥в може викликати атроф≥ю слизових зовн≥шн≥х статевих орган≥в (крауроз), що в подальшому може стати причиною раку.

ѕравила вибору та використанн€ стр≥нг≥в

¬иходить, доводитьс€ в≥дмовитис€ в≥д наст≥льки привабливоњ ≥ еротичноњ детал≥ ж≥ночого туалету або вибирати м≥ж здоров'€м ≥ красою? јле сама постановка питанн€ звучить безглуздо, адже вс≥ згодн≥, що краса Ч це, перш за все, здоров'€. ≤ про €ку сексуальн≥сть можна говорити, €кщо саме з ж≥ночими статевими органами будуть виникати проблеми?

јле р≥шенн€ питанн€ можливе дуже просте. якщо ви любите стринги, це не означаЇ, що носити њх потр≥бно в будь-€кий час, будь то пох≥д по магазинах, звичайна прогул€нка або робочий час, €кщо ви, звичайно, не прац≥вник стриптиз-клубу. ѕризначенн€ стр≥нг≥в Ч у виг≥дному св≥тл≥ показати ваш≥ достоњнства у певних ситуац≥€х, наприклад, коли вас чекаЇ вих≥д в тонк≥й веч≥рн≥й сукн≥ або в обл€гаючих штанах. якщо стринги од€гати ≥нод≥, коли того вимагаЇ ситуац≥€, то н≥€ких проблем не виникне.

ѕри покупц≥ стр≥нг≥в вибирайте вироби з натуральних матер≥ал≥в, краще бавовни, €ка дозвол€Ї шк≥р≥ дихати. јле €кщо не втрималис€ в≥д спокуси придбати синтетичн≥ стринги, то використовуйте прокладки на кожен день.

Ќе нос≥ть стринги весь день, а тим б≥льше в≥дмовтес€ в≥д них вноч≥.

ѕри вибор≥ стр≥нг≥в дуже важливо звернути увагу на розм≥р, адже тасьми, €к≥ вр≥заютьс€ в шк≥ру, Ч це найспри€тлив≥ша можлив≥сть дл€ по€ви подразнень, запалень та ≥нфекц≥й.

ѕодаруйте своЇму т≥лу найкраще!†