—худнути Ч недос€жна мр≥€ чи реальн≥сть?
—худнути Ч недос€жна мр≥€ чи реальн≥сть?
 —худнути Ч недос€жна мр≥€ чи реальн≥сть?

Ѕ≥льш≥сть людей незадоволен≥ своњм зовн≥шн≥м вигл€дом через зайву вагу. ’тось пробуЇ на соб≥ вс≥ можлив≥ ≥ неможлив≥ способи схудненн€, а хтось змир€Їтьс€ з положенн€м речей ≥ н≥ в чому соб≥ не в≥дмовл€Ї. „и ≥снують способи швидкого схудненн€?

„и можна схуднути швидко?

Ќайпрост≥ший спос≥б швидко скинути зайву вагу — перестати њсти. ќднак поб≥чн≥ ефекти такого методу ви€вл€ютьс€ не просто неприЇмними, але й небезпечними дл€ здоров'€ ≥ тод≥ н≥€коњ радост≥ в≥д довгооч≥куваноњ стрункост≥ ви не в≥дчуЇте.

Ќаш орган≥зм так влаштований, що в першу чергу худнуть частини т≥ла з самою м≥н≥мальною щ≥льн≥стю жиру Ч груди ≥ обличч€, а стегна ≥ тал≥€ не так швидко втрачають зайв≥ к≥лограми. Ѕагато хто ставить перед собою мету схуднути до л≥та. ќднак не варто забувати, що л≥то швидко мине, а житт€, що залишилос€ п≥сл€ нього, захочетьс€ прожити здоровим. «начить, найпрост≥ший спос≥б схудненн€ Ч в≥дмова в≥д њж≥ Ч загрожуЇ ц≥лим букетом набутих захворювань: порушуЇтьс€ обм≥н речовин, порушуЇтьс€ робота шлунково-кишкового тракту. « обмеженн€м у њж≥ орган≥зм перестаЇ отримувати життЇво необх≥дн≥ в≥там≥ни ≥ м≥нерали, а це позначаЇтьс€ на стан≥ судин, серц€, шк≥ри ≥ волосс€. јле найприкр≥ше в цьому способ≥ те, що зайв≥ к≥лограми, €к≥ вдалос€ швидко, але з такими жертвами, скинути, повернутьс€ в≥дразу п≥сл€ переходу на звичний вам режим харчуванн€. ј повернутис€ до нього доведетьс€, щоб схудненн€ не прийн€ло дл€ вас самий похмурий сенс.

ѕричини зайвоњ ваги

ѕеред тим €к обрати спос≥б дл€ схудненн€, правильно буде встановити причини зайвоњ ваги. ўоб визначити зайву вагу т≥ла дл€ будь-€кого в≥ку застосовуЇтьс€ спец≥альна формула, €ка розраховуЇ ≥ндекс маси т≥ла.

як бачимо, ≥ндекс маси т≥ла вище 26 Ч це початкова стад≥€ ожир≥нн€.

ƒл€ визначенн€ причин зайвоњ ваги необх≥дна консультац≥€ л≥кар€, €кий проведе огл€д, направить на анал≥зи ≥ поставить д≥агноз.

як правило, найпоширен≥шою причиною ожир≥нн€ стаЇ д≥абет або порушенн€ функц≥њ щитовидноњ залози. “од≥ починати треба з л≥куванн€ основного захворюванн€.

 оли вага т≥ла на 5 кг вище норми, то причиною њњ, швидше за все, Ї неправильний обм≥н речовин. ¬ цьому випадку н≥€к≥ ефективн≥ д≥Їти, ф≥тнес-зали не допоможуть повернути вагу в норму, а голодуванн€ ще б≥льше порушить баланс обм≥ну б≥лк≥в, жир≥в ≥ вуглевод≥в в орган≥зм≥.

ƒл€ нормал≥зац≥њ обм≥ну речовин можна вибрати традиц≥йну медицину, €ка в спец≥альних кл≥н≥ках з корекц≥њ ваги пропонуЇ р≥зн≥ методи л≥куванн€. “акож фах≥вц≥в з корекц≥њ ваги можна знайти ≥ в нетрадиц≥йн≥й ≥ народн≥й медицин≥.

Ќетрадиц≥йн≥ методи позбавленн€ в≥д зайвоњ ваги

Ќа сьогодн≥шн≥й день до нетрадиц≥йних способ≥в коригуванн€ маси т≥ла належать голковколюванн€, точковий масаж г≥рудотерап≥њ, моксотерап≥€ (вплив на активн≥ точки теплом в≥д тл≥ючоњ полиновоњ сигари).

–езультатом л≥куванн€ п≥д контролем квал≥ф≥кованих фах≥вц≥в стане не т≥льки усуненн€ зайвоњ ваги, але ≥ нормал≥зац≥€ обм≥ну речовин. ¬с≥ перерахован≥ методи заснован≥ на механ≥чному або тепловому вплив≥ на б≥олог≥чно активн≥ точки. √оловне тут пам'€тати одне Ч щоб позбутис€ зайвоњ ваги, треба встановити њњ причини.

—худненн€ з точки зору психолог≥њ

як правило, багато способ≥в схудненн€ ви€вл€ютьс€ ефективними, але, на жаль, не на довгий час. ¬еликий в≥дсоток людей пот≥м знову набираЇ свою колишню вагу, а то й ще б≥льшу. ѕричина цього у в≥дсутност≥ стаб≥льноњ системи втрати ваги. «азнавши ф≥аско в черговий раз, людина, врешт≥-решт, переконуЇ себе, що все марно. “од≥ вона змир€Їтьс€ з тим, що маЇ ≥ продовжуЇ деградувати дал≥.

ѕом≥чено, що цей св≥й проб≥л вона намагаЇтьс€ компенсувати ≥ншими задоволенн€ми, але в к≥нцевому рахунку в≥дчуваЇ незадоволенн€ особистим житт€м. «агалом, втрат, €кщо придивитис€, може бути багато. ќднак важливо побачити ≥ придбанн€. якщо людина повна ≥ змирилас€ з цим, це не означаЇ, що в њњ душ≥ немаЇ м≥сц€ конфл≥кту. ≤ головне, що проблема конфл≥кту не у власн≥й повнот≥, а у власн≥й безд≥€льност≥. Ќайчаст≥ше люди починають це компенсувати ще б≥льшим перењданн€м, або домовленост€ми з самим собою «€ соб≥ таким подобаюсь», Ђмене ≥ таким любл€тьї... “обто людина сама вже визнала свою некрасив≥сть, кр≥м того, переконала у цьому ≥ оточуючих. ј це психолог≥чна поразка, коли душа починаЇ потурати т≥лу.

Ќе забувайте, що здоров'€ Ч це баланс ф≥зичного ≥ духовного. ј духовний ≥ ф≥зичний прогрес повинн≥ йти в ногу.