—индром раптовоњ смертност≥
—индром раптовоњ смертност≥

¬ останн≥ дес€тил≥тт€ людство схильне до новоњ напаст≥ — незрозум≥лоњ смерт≥ серед молодих людей у ​​в≥ц≥ в≥д 18 до 30 рок≥в. ћедицина давно знайома з феноменом раптовоњ смертност≥ серед немовл€т, однак тепер настав час ввести новий терм≥н Ч синдром раптовоњ смерт≥ дорослого.

ўо таке синдром раптовоњ смерт≥ дорослого?

—индром раптовоњ смерт≥ дорослого (—–—) визначаЇтьс€ €к нетравматичний, ненасильницький, неспод≥ваний випадок в результат≥ зупинки серц€.

як правило, смерть може наступити п≥д час сну, коли з €кихось причин зупин€Їтьс€ серце або диханн€. ѕри цьому розтин не показуЇ н≥€ких патолог≥й в орган≥зм≥. Ќавпаки, л≥кар≥ в подив≥ знизують плечима, стверджуючи, що людина була абсолютно здоровою.

ƒо сих п≥р немаЇ точноњ к≥лькост≥ померлих у св≥т≥ в≥д —–—, так €к статистика даЇ дуже розкиданий результат, що п≥дтверджуЇ накладений на ≥нформац≥ю гриф «÷≥лком таЇмно». ™ дан≥, зг≥дно з €кими у св≥т≥ в≥д —–— щотижн€ гине 4 особи, тобто б≥льше 200 чолов≥к в р≥к. «г≥дно з ≥ншими даними, т≥льки у ¬еликобритан≥њ жертвами —–— щор≥чно стаЇ 3500 ос≥б.

—п≥вроб≥тники  ард≥олог≥чного фонду в Ћондон≥, вивчаючи цю проблему, д≥йшли висновку, що в усьому винн≥ електричн≥ ≥мпульси, координуюч≥ серцебитт€. ѕрирода таких ≥мпульс≥в грунтуЇтьс€ на перем≥щенн€ ≥он≥в в кл≥тинах живоњ тканини. ѕри таких патолог≥€х можуть в≥дбуватис€ хаотичн≥ серцев≥ ритми, що може зак≥нчитис€ зупинкою серц€. Ќа жаль, у померлоњ людини перев≥рити дану верс≥ю вже неможливо. ¬чен≥ стурбован≥ тим фактом, що в≥дсутн≥сть ч≥ткого д≥агнозу не дозвол€Ї оц≥нити справжн≥ масштаби цього €вища.

“реба думати, що така прогрес≥€ турбуЇ вчених ≥ пол≥тик≥в, на€вна статистика вигл€даЇ страх≥тливо, а тому навмисно не залучаЇтьс€ до ц≥Їњ проблеми увага громадськост≥.  ≥льк≥сть смертност≥ серед молодих людей, €к≥ до цього н≥коли не хвор≥ли, невблаганно зростаЇ в усьому св≥т≥.

¬чен≥, встановивши, що раптова зупинка серц€ в≥дбуваЇтьс€ через електричних ≥ метабол≥чних порушень, задаютьс€ наступним питанн€м: чому припин€Їтьс€ б≥оелектрична стимул€ц≥€ серц€?

√≥потези виникненн€ —–—

Ќа сьогодн≥шн≥й день медицина висуваЇ к≥лька г≥потез, що по€снюють незворотн≥ процеси в орган≥зм≥.

1. ’≥м≥чний вплив. Ћюдина останнього стол≥тт€ живе в св≥т≥ синтетичних матер≥ал≥в, де б ми не знаходилис€, штучн≥ матер≥али оточують нас всюди, починаючи в≥д од€гу ≥ зак≥нчуючи мебл€ми. ¬чен≥ вважають, що такий агресивний х≥м≥чний вплив не може безсл≥дно пройти дл€ б≥олог≥чних процес≥в орган≥зму на кл≥тинному р≥вн≥.

2. ≈лектромагн≥тн≥ хвил≥. ¬ добавку до х≥м≥чноњ д≥њ Ї ще й електромагн≥тна обстановка на планет≥. Ћюдина буквально купаЇтьс€ в океан≥ електромагн≥тного випром≥нюванн€ самого р≥зного д≥апазону. «а даними астролог≥в ≥ ф≥зик≥в «емл€ Ї другим за потужн≥стю рад≥овипром≥нюванн€ т≥лом —он€чноњ системи. ¬с≥ ц≥ хвил≥, перепл≥таючись одна з одною, створюють хаотичну ≥нтерференц≥йну картину з €скраво вираженими енергетичними м≥н≥мумами ≥ максимумами. ѕотрапл€ючи в таку електромагн≥тну Ђмережуї, орган≥зм людини даЇ зб≥й.

3. ƒиханн€. ÷€ г≥потеза Ї к≥лька екзотичною, проте вчен≥ ≥ њй дають право на ≥снуванн€. —уть пол€гаЇ в тому, що причиною смерт≥ немовл€т може бути сон. ” сн≥ вони бачать, що знаход€тьс€ в утроб≥ матер≥. як в≥домо, до народженн€ кисень поступаЇ через пуповину, ув≥ сн≥ грудничок ЂзабуваЇї дихати ≥ задихаЇтьс€. « великою нат€жкою, але под≥бна г≥потеза може поширитис€ ≥ на дорослу людину.

ѕроф≥лактика —–—

—ьогодн≥ ≥снуЇ простий спос≥б д≥агностувати б≥льш≥сть зм≥н в орган≥зм≥, €к≥ можуть привести до раптовоњ смерт≥. ” цьому допоможе ≈ √ (електрокард≥ограма).

≈ √-обстеженн€ необх≥дно провести, €кщо в с≥м'њ ран≥ше вже були випадки раптовоњ смерт≥, або при наступних симптомах:

  • Ѕол≥ в груд€х
  • «адишка
  • ѕрискорене серцебитт€
  • «апамороченн€
  • Ќепритомн≥сть.

¬раховуючи раптов≥сть летального результату, виходить, що н≥хто з дорослих не застрахований в≥д синдрому, незважаючи на здоровий спос≥б житт€, правильне харчуванн€. ћожливо, в цих умовах житт€ на «емл≥ нам вс≥м треба д≥йсно налаштуватис€ на позитивну хвилю, ≥ тод≥ не страшн≥ н≥ електромагн≥тне випром≥нюванн€, н≥ повсюдна синтетика, н≥ нез'€совн≥ патолог≥њ роботи серц€. “ому бажаЇмо вс≥м позитивного настрою, вм≥нн€ отримувати задоволенн€ в≥д кожноњ мит≥ житт€, здатност≥ д≥литис€ добром з ближн≥м, а це неодм≥нно позитивно позначитьс€ на здоров'њ ≥ продовжить наше житт€.