Нашу клініко-діагностичну лабораторію устатковано сучасною медичною технікою виробництва Франції (автоматичний імуноферментно-флуоресцентний аналізатор), США, Росії (біохімічні аналізатори), Білорусі (гемокоагулометр турбодиметричний), Австрії, України (мікроскопна техніка).

Клініко-діагностична лабораторія пропонує широкий спектр лабораторних досліджень

1. Повний об'єм гормональних досліджень:

2. Визначення онкомаркерів:

3. Діагностика серологічних маркерів вірусних гепатитів, інфекцій TORH-групи:

4. Дослідження в кардіо-ревматології:

5. Біохімічні дослідження — визначення показників клінічної хімії:

Здійснюються за допомогою біохімічних аналізаторів STAT FAX 1904 PLUS (США) та БІ-АН (Росія).

Показники гемостазу визначаються за допомогою гемокоагулометра турбодиметричного CGL (Білорусія).

6. Виявлення збудників:

7. Гематологічні дослідження:

Проводиться повний розгорнутий аналіз крові з повним описанням та диференціюванням лейкоцитарної формули. Використовується система комп'ютерної візуалізації.

8. Цитологічні дослідження:

Цитоморфологічні дослідження на флору та цитологію клітин зішкрябів слизових оболонок урогенітального тракту. Мікроскопія мазка виділень, цифрова мікрофотографія зразка допоможуть більш наглядно уявити виявлені зміни для прийняття найбільш адекватного клінічного рішення.

Проводиться високоякісна спермограма.

Всі цитоморфологічні дослідження мазків та спермограма проводяться на тринокулярному мікроскопі Leica DNE (Австрія) з цифровою камерою. Результати цитологічних досліджень з цифровою кольоровою фотографією зберігаються в єдиній інформаційній системі медцентра та видаються кожному пацієнту.

9. Діагностика урогенітальних інфекцій:

Спеціальна методика бакпосіву "АФ Генітальна система" за 24 години дозволяє визначити наявність в зразках з урогенітальної зони Ureoplasma urealyticum, Mycoplasma hominis, Trichomonas vaginalis, Escherihia coli, Proteus, Pseudomonas, Gardnerella vaginalis, Staphylococcus aureus, Streptococcus feacalis, Candida та визначити чутливість до антибіотиків мікоплазм та уреаплазм.

Нові медичні технології в "Центрі сімейної медицини"

Щороку від злоякісних пухлин у світі гине 10 млн. людей. Захворюваність на рак шийки матки посідає серед них одне з перших місць. Тому ми зараз оснастили кабінет гінекології новим сучасним обладнанням: кольпоскопом з відеокамерою та спеціальною комп`ютерною програмою, в якій зберігаються всі дані про пацієнтку, комп`ютерне зображення до лікування та після лікування, а також придбали новий радіохвильовий хірургічний апарат "Сургітрон" виробництва США.

Чим цей апарат унікальний і які його переваги над вже існуючими?

Радіохвильова хірургія — унікальний безконтактний метод розрізу і коагуляції м`яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти (3,8-4,0 мегагерц). Радіохвилі такої частоти — це середні хвилі між хвилями провідного радіо і телевізійними хвилями. За рахунок високої частоти м`які тканини випаровуються без контакту з електродами, що забезпечує відсутність кровотечі, болі та опіку. Для порівняння, попередні апарати, що використовувались в електрохірургії, викликають опік, який дорівнює опіку 3 ступеня. А при використанні "Сургітрону" тканини випаровуються — травма мінімальна порівняно з традиційними методами, заживлення проходить без утворення рубця та вдвічі швидше.

Ще одна перевага апарата — його стерилізуючий ефект.

Завдяки різноманітним насадкам (електродам) досягається універсальність використання апарату: в загальній хірургії, гінекології, лор-хворобах, стоматології, косметології, пластичній хірургії, офтальмології, проктології, лапароскопії.

Що стосується гінекології та патології шийки матки, то апарат дозволяє проводити весь спектр втручань: знищувати на шийці матки всі види дисплазій, ерозій, кандилом, папілом, проводити пластичні операції, проводити забір високоточної біопсії (1-2 мм товщиною із збереженням структури тканин). При цьому відсутній біль, кровотеча, травми навколишніх тканин, після заживлення відсутні рубці та кровотечі, післяопераційний період заживлення мінімальний. Це дозволяє проводити лікування захворювань шийки матки, піхви, вульви у всіх вікових категоріях пацієнтів (у жінок, які народжували, та які ще не народжували тощо).

Особливу увагу в медичному центрі ми звертаємо на здоров'я матері і дитини.

Після укладення договору про співпрацю з професором, завідуючим кафедрою акушерства та гінекології академії післядипломної освіти ім. Шупика, Юзьком Олександром Михайловичем,  кількість пацієнтів, які мають гінекологічні проблеми, збільшилась, що і послужило поштовхом для обладнання кабінету гінекології на сучасному рівні.

І взагалі, у "Центр сімейної медицини" можуть прийти як ті, хто має проблеми, так і ті, хто бажає пройти профілактичний огляд. Адже наш лозунг — слова В. Шекспіра: "Здоров'я дорожче за золото".