УЗД – ДІАГНОСТИКА
Від 350грн. в залежності від ділянки тіла.
Перевага цього дослідження полягає в безпеці цього методу та швидкої інформативності. Професіоналізм наших фахівців дозволяє вчасно розпізнати структурні зміни в організмі.
Повністю нешкідливо
і безпечно
Використовується для будь-яких
категорій пацієнтів
Ультразвукове сканування
широко використовується для:
  • Діагностики внутрішніх органів, серцево-судинних захворювань, травм м’яких тканин та репродуктивних органів.
  • Виявлення системних патологічних процесів, змін розмірів щитовидки, запальних процесів у нирках та сечоводі.
  • Діагностики молочних залоз, органів малого тазу у жінок та контролю стану матері та плода під час вагітності.

 

Ультразвукова діагностика також рекомендована для профілактичного огляду органів і при наявності симптомів, таких як непритомність, зміни маси тіла, слабкість, емоційна нестабільність, задишка, набряки, підвищена температура тіла, болючість лімфовузлів і біль у різних ділянках тіла.

Питання-відповідь
Як часто можна
робити УЗД?
Ультразвукове дослідження абсолютно нешкідливий і малоінвазивний метод діагностики. При цьому, наскільки часто виникає потреба і необхідність в УЗД вирішує лікар.
Чи є “термін придатності”
УЗД?
Результати УЗД є дійсними протягом від півроку до 12 місяців під час проведення профогляду або під час моніторингу та порівняння результатів лікування.
Скільки триває
УЗД?
Якщо УЗД проводять щодо тільки окремих органів (нирок, підшлункової залози, передміхурової залози тощо), то дослідження проходить не більше 20хв.
Наші спеціалісти
Трішки про нас

«Центр Сімейної Медицини» – це багатопрофільна поліклініка в м.Кам’янець-Подільський, із сучасною клінікодіагностичною лабораторією.

Наш центр заснований в 1999 році. З маленького кабінету він перетворився в сучасну клініку і сьогодні є одним з кращих лікувально-діагностичних установ міста. Медичний центр завоював довіру і повагу не тільки жителів м Кам’янець-Подільського і Хмельницької області, а й сусідніх регіонів.

Ми щиро раді надати Вам кваліфіковані консультації лікарів: гінеколога, ендокринолога, кардіолога, алерголога, дитячого невропатолога, гирудотерапевта, фітотерапевта.

55 000+
клієнтів нам довіряє
10 років
мінімальний досвід
24 роки
працюємо для вас
18
напрямків лікування