8:00-19:00
пн-сб
анонімне лікування
Урологія
Урологія – це медична спеціальність, яка займається діагностикою, лікуванням та доглядом за захворюваннями сечової системи у чоловіків та жінок, а також репродуктивною системою чоловіків.
Переваги роботи з нами
Глибокі знання і навички:
Досвідчені лікарі мають широкі і глибокі знання у своїй галузі і мають практичні навички, накопичені за довгі роки роботи.
Нове обладнання
Клініка інвестує у новітнє медичне обладнання та технології. Це дозволяє лікарям використовувати сучасні методи діагностики та лікування.
Якість та надійність:
Сертифіковані матеріали пройшли суворий процес оцінки та відповідають встановленим медичним стандартам.
Консультація у лікаря уролога – повністю анонімна і професійна, що дозволяє чоловікові подолати як внутрішні, так і фізичні перепони на шляху до повноцінного життя.

Перед прийомом уролога, показана елементарна гігієна тіла, слід надіти чисту білизну і одяг. Протягом прийому лікар вивчає симптоми і скарги, збирає анамнез, комплексно оглядає статеві органи, пахові лімфатичні вузли, при необхідності передміхурову залозу. Також уролог призначає проходження необхідних аналізів і обстежень.

Фахівець займається діагностикою та лікуванням захворювань сечовидільної системи жінок і сечостатевої системи чоловіків. Сфера діяльності лікаря-уролога охоплює близько 200 захворювань серед яких: пороки розвитку сечостатевої системи, запальні, інфекційні та онкологічні захворювання. Проводить консультації з питань: чоловічого здоров’я, безплідності, інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Приймає лікар
другої категорії
Лікар другої категорії

Лікар уролог другої категорії.

В 2009 році закінчив ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю “Лікувальна справа”.

З 2009 по 2011 р. проходив інтернатуру на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Урологія”.

В 2015 р. атестувався при Українській військово-медичній академії за спеціальністю “Урологія”.

В 2015 році присвоєно другу кваліфікаційну категорію за фахом “Урологія”.

Проводить лікування
 • Сертифіковані матеріали
 • Гарантуємо анонімність
 • 12 років досвіду
 • Обладнання 2023 року
 • 100% позитивних відгуків
  Про центр

  «Центр сімейної медицини» – це багатопрофільна поліклініка із сучасною клінікодіагностична лабораторією.

  Наш центр заснований в 1999 році. З маленького кабінету він перетворився в сучасну клініку і сьогодні є одним з кращих лікувально-діагностичних установ міста. Медичний центр завоював довіру і повагу не тільки жителів м Кам’янець-Подільського і Хмельницької області, а й сусідніх регіонів.

  Ми щиро раді надати Вам кваліфіковані консультації лікарів: гінеколога, ендокринолога, кардіолога, алерголога, дитячого невропатолога, гирудотерапевта, фітотерапевта.

  55 000+
  клієнтів нам довіряє
  10 років
  мінімальний досвід
  24 роки
  працюємо для вас
  18
  напрямків лікування