Ударно-хвильова терапія
Початкова вартість процедури від 450грн.
Ударно-хвильова терапія (УХТ) – це неінвазивна медична процедура, яка використовує ударні хвилі високої енергії для лікування різних станів та захворювань.
Комп’ютерна діагностика
м’язової системи.
Професійне медичне
обладнання
Про направлення
УХТ зазвичай проводиться у вигляді кількох сеансів, залежно від конкретного стану та рекомендацій лікаря. Зазвичай пацієнтам рекомендується пройти від 3 до 8 сеансів, які проводяться з інтервалом у кілька днів чи тижнів. Однак конкретна кількість сеансів може бути адаптована до індивідуальних потреб пацієнта.

Процедура ударно-хвильової терапії (УХТ) проводиться кваліфікованим лікарем-фізіотерапевтом або спеціалістом з реабілітації.
Лікарі проходять спеціальну підготовку та навчання для правильного використання ударнохвильових апаратів та визначення найкращих параметрів лікування залежно від конкретного стану пацієнта.Ударно-хвильова терапія може використовуватися в таких областях:

1.Ортопедія: УХТ може застосовуватися для лікування різних станів опорно-рухової системи, таких як плечова шишка, епікондиліт (ліктьовий і плечовий), ахіллове сухожилля, шпора п’яти та інші стани, пов’язані з суглобами, сухожиллями і зв’язками.
2.Фізіотерапія та реабілітація: УХТ може бути частиною фізіотерапевтичного або реабілітаційного плану відновлення функції після травми або операції.
3.Спортивна медицина: УХТ широко використовується у спортивній медицині для лікування спортивних травм, таких як розтягування, ішемії м’язів, бурситу та тендиніту.
4.Фізична медицина: УХТ може бути використана для лікування хронічного болю, запальних станів та порушень кровообігу, таких як периферична артеріальна хвороба, виразки на ногах та рани, які не гояться тривалий час.

Чому варто обрати нас?
Досвідчені лікарі

Середній досвід роботи наших фахівців
складає 8 років.
Нове обладнання

Наша клініка йде в ногу з часом і
постійно оновлює обладнання.
Найкращі матеріали

Ми використовуємо тільки
сертифіковані матеріали.
Доступні ціни

У нас чесні і доступні ціни на
лікування і аналізи.
Приймає лікар
другої категорії
Лікар другої категорії

В 2010 році закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.і.Пирогова за спеціальністю “Лікувальна справа”.

З 2010 по 2012 р. інтернатура на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Ортопедія та травматологія”.

В 2017 році присвоєно другу кваліфікаційну категорію за фахом “Ортопедія та травматологія”

Спеціалізації
  • травматологія
  • 100% позитивних відгуків
    Про нас

    «Центр сімейної медицини» – це багатопрофільна поліклініка в м.Кам’янець-Подільський із сучасною клінікодіагностична лабораторією.

    Наш центр заснований в 1999 році. З маленького кабінету він перетворився в сучасну клініку і сьогодні є одним з кращих лікувально-діагностичних установ міста. Медичний центр завоював довіру і повагу не тільки жителів м Кам’янець-Подільського і Хмельницької області, а й сусідніх регіонів.

    Ми щиро раді надати Вам кваліфіковані консультації лікарів: гінеколога, ендокринолога, кардіолога, алерголога, дитячого невропатолога, гирудотерапевта, фітотерапевта.