другої категорії
Невропатолог
Висококваліфіковані та досвідчені лікарі-невропатологи в м. Кам’янець-Подільський. Лікарі вищої категорії. Точна діагностика. Лікування за найкращими методиками.
Про направлення
Великі наукові знання і великий практичний досвід неврологів укупі з новітнім лікувально-діагностичним обладнанням гарантують ефективну медичну допомогу пацієнтам при захворюваннях.

Неврологічні захворювання в сучасному суспільстві представляють досить актуальну проблему. Не ризикуйте своїм здоров’ям!

Неврологи «Центру Сімейної Медицини» уважно вас вислухають, складуть індивідуальну діагностичну програму з використанням сучасної апаратури для правильної постановки діагнозу, визначать тактику ефективного лікування.

У відділеннях неврології працюють високопрофесійні лікарі-неврологи, що мають досвід лікування найширшого спектра неврологічних захворювань з використанням спеціальних комплексних програм

Наші спеціалісти
Лікар невропатолог
Мартинюк Аліна Вікторівна
Категорія: друга
Стаж: 5 років
Дитячий невропатолог
Хома Тая Олександрівна
Категорія: друга
Стаж: 10 років
Переваги
Широкий спектр послуг
Невропатологи надають широкий спектр медичних послуг, включаючи діагностику та лікування різних неврологічних захворювань, консультативну підтримку, фізіотерапію та реабілітацію
Інтегрований підхід
Невропатолог у приватній клініці може співпрацювати з іншими фахівцями всередині клініки, забезпечуючи координоване та комплексне лікування пацієнта.
Сучасні діагностичні методи
Клініка оснащена передовими медичними технологіями та діагностичним обладнанням. Це дозволяє невропатологам проводити ретельні дослідження та точно встановлювати діагнози
Про клініку

«Центр сімейної медицини» – це багатопрофільна поліклініка із сучасною клінікодіагностична лабораторією.

Наш центр заснований в 1999 році. З маленького кабінету він перетворився в сучасну клініку і сьогодні є одним з кращих лікувально-діагностичних установ міста. Медичний центр завоював довіру і повагу не тільки жителів м Кам’янець-Подільського і Хмельницької області, а й сусідніх регіонів.

Ми щиро раді надати Вам кваліфіковані консультації лікарів: гінеколога, ендокринолога, кардіолога, алерголога, дитячого невропатолога, гирудотерапевта, фітотерапевта.