Власна лабораторія
Лабораторія
Найвища якість і достовірність аналізів за вигідними цінами. Швидке і точне виявлення проблем.Результат аналізів у день здачі.
Переваги
Досвідчені лікарі
Середній досвід роботи наших фахівців складає 8 років
Нове обладнання
Наша клініка йде в ногу з часом і постійно оновлює обладнання
Найкращі матеріали
Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали
Швидка та надійна діагностика
Власна лабораторія дозволяє здійснювати діагностику на місці
Контроль якості
Клініка має повний контроль над процесом проведення аналізів
Широкий спектр аналізів
Лабораторія може запропонувати широкий спектр аналізів
ПРО ЛАБОРАТОРІЮ

Медична лабораторія в Центрі Сімейної Медицини завжди надає лікарям необхідну інформацію про стан здоров’я пацієнта. Якісна діагностика – це перший і найважливіший крок до постановки правильного діагнозу та призначення лікування.

Автоматизація лабораторних процесів виключає вплив «людського фактора» на результати досліджень. Лабораторія обладнана новітнім лабораторно-діагностичним обладнанням провідних виробників, що забезпечує найвищу точність діагностики.

Ми подбали про комфорт пацієнтів на кожному етапі обслуговування – з моменту запису або звернення на рецепцію до видачі результату.

Про клініку

«Центр сімейної медицини» – це багатопрофільна поліклініка із сучасною клінікодіагностична лабораторією.

Наш центр заснований в 1999 році. З маленького кабінету він перетворився в сучасну клініку і сьогодні є одним з кращих лікувально-діагностичних установ міста. Медичний центр завоював довіру і повагу не тільки жителів м Кам’янець-Подільського і Хмельницької області, а й сусідніх регіонів.

Ми щиро раді надати Вам кваліфіковані консультації лікарів: гінеколога, ендокринолога, кардіолога, алерголога, дитячого невропатолога, гирудотерапевта, фітотерапевта.