8:00-19:00
пн-сб
Грязелікування
Фізіотерапевтична процедура, основою якої є вплив на організм людини лікувальними грязями локально чи комплексно, з метою лікування.
Ефективний метод
терапії
Відсутність побічних
ефектів
Грязелікування або пелотерапія – це застосування з лікувальною метою грязей і грязеподобних речовин (парафіну, озокериту та ін.). Метод застосовується вже багато століть і вже сьогодні Ви можете записатися на консультацію до фахівця.

Грязелікування буде корисно при хронічних і підгострих запальних захворюваннях опорно-рухового апарату, хворобах обміну речовин і залоз внутрішньої секреції, захворюваннях і наслідках травм периферичної та центральної нервової системи, жіночих і чоловічих запальних захворюваннях, хворобах органів травлення.

Грязелікування сприяє зрощенню кісток при переломах, загоює рубці після травм і опіків, нормалізує діяльність шкіри, практично при будь-яких шкірних захворюваннях.

Лікувальні грязі, завдяки посиленню притоку крові до тканин і поліпшення оксигенації, стимулюють відновлення сполучної тканини, розсмоктують залишкові явища запалення, активізують роботу залоз внутрішньої секреції і підвищують захисні сили організму. Іншими словами, стимулюють і відновлюють все, що тільки можливо.

Переваги
Покращення кровопостачання
Органічні кислоти надають на шкірні покриви місцеве подразнюючу дію, за рахунок якого помітно поліпшується кровопостачання тканин.
Механічний вплив
При терті бруду і шкіри виникає різниця електричних потенціалів, а це теж сприятливо діє і підсилює ефект лікування.
Термічний вплив
Лікувальні грязі відрізняються низькою теплопровідністю. Під впливом тепла прискорюються обмінні процеси, поліпшується кровообіг.
Детоксикація та очищення
Грязі сприяють виведенню токсинів та відходів з організму через шкіру, покращуючи загальну детоксикацію.
Релаксація та стресостійкість
Грязелікування має заспокійливий ефект, сприяючи релаксації та зниженню рівня стресу.
Полегшення болю
Грязьові процедури можуть допомогти знизити біль у м’язах та суглобах, покращити їх рухливість та зняти напругу.
Приймає лікар
вищої категорії
Лікар вищої категорії

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті
народної нетрадиційної медицини 2013р.

Спеціалізації
 • педіатрія
 • гірудотерапія
 • терапевт
 • сімейний лікар
 • 100% позитивних відгуків
  Трішки про нас

  «Центр сімейної медицини» – це багатопрофільна поліклініка із сучасною клінікодіагностична лабораторією.

  Наш центр заснований в 1999 році. З маленького кабінету він перетворився в сучасну клініку і сьогодні є одним з кращих лікувально-діагностичних установ міста. Медичний центр завоював довіру і повагу не тільки жителів м Кам’янець-Подільського і Хмельницької області, а й сусідніх регіонів.

  Ми щиро раді надати Вам кваліфіковані консультації лікарів: гінеколога, ендокринолога, кардіолога, алерголога, дитячого невропатолога, гирудотерапевта, фітотерапевта.

  55 000+
  клієнтів нам довіряє
  24 роки
  працюємо для Вас
  3000 +
  відгуків про клініку
  18
  напрямків лікування