8:00-19:00
пн-сб
Гінекологія
Первинна консультація 410 грн
Експертність наших лікарів — надійна гарантія безпечного лікування. Взаєморозуміння та емоційна підтримка. Доступні пояснення лікаря.
Реалізуємо передові методики
лікування впродовж 27 років
Професійна чистота
та безпека
Ми вже більше 10 років, проводимо профілактичні прийоми і допомагає жінкам вирішувати гінекологічні проблеми. Ми використовуємо найсучасніші технології з діагностики та лікування гінекологічних захворювань. Виконуємо в тому числі складні хірургічні операції.


У нас ви можете пройти повне клінічне обстеження і отримати консультацію фахівця з великим досвідом роботи за доступними цінами.

Наших лікарів радять подруги і близькі родички, бо після прийому у гінеколога жінки відчувають, що лікування реально допомагає. Ми довгі роки підбирали штат хороших акушерів-гінекологів, і тепер наша клініка дійсно пишається своїми фахівцями.

На консультацію до лікаря – гінеколога необхідно приходити хоча б раз на півроку, оскільки жіноча репродуктивна система дуже активна і чутлива до будь-яких змін в організмі.

Лікарі центру
найкращі фахівці Камʼянець-Подільского
Лікар гінеколог
Мартинюк Валерія Леонідівна
Категорія: друга
Стаж: 20 років

Лікар є акушер-гінекологом та лікарем-УЗД. Закінчила Запорізький національний медичний університет у 2003 році, отримавши ступінь у лікувальній справі.

Протягом 2003-2006 років інтернатура з акушерства та гінекології. У 2009 році отримала сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Навчання та підвищення кваліфікації в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Лікар гінеколог
Корчиста Руслана Валеріївна
Категорія: друга
Стаж: 11 років

Руслана Валеріївна є лікарем зі спеціалізацією в акушерстві та гінекології. У 2012 році успішно завершила навчання в Буковинському державному медичному університеті.

Протягом 2012-2015 років пройшла інтернатуру у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова. У 2015 році отримала сертифікат лікаря акушер-гінеколога, а також сертифікат лікаря ультразвукової діагностики.

Лікар гінеколог
Юзько Олександр Михайлович
Категорія: вища
Стаж: 44 років

Професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук, надає консультативний прийом в «Центрі сімейної медицини».

Його спеціалізація включає гінекологічну ендокринологію, зокрема фіброміоми, ендометріоз, безпліддя та порушення менструального циклу.

Чому варто обрати нас?
Лікарі вищої категорії
У цій клініці працюють висококваліфіковані гінекологи з багатим досвідом роботи. Вони мають глибокі знання та навички в галузі гінекології, що дозволяє їм надавати високоякісну медичну допомогу.
Спеціалізація на веденні вагітності
Клініка має спеціалізацію у галузі ведення вагітності та надає високоякісну медичну допомогу майбутнім матерям.Пацієнтка може обрати повне ведення вагітності або ж по триместрам.
Доступ до сучасних методів діагностики та лікування
У клініці використовуються сучасні методи діагностики та лікування, що дозволяє своєчасно виявляти можливі ускладнення та проблеми.
Про центр

«Центр сімейної медицини» – це багатопрофільна поліклініка із сучасною клінікодіагностичною лабораторією.

Наш центр заснований в 1999 році. З маленького кабінету він перетворився в сучасну клініку і сьогодні є одним з кращих лікувально-діагностичних установ міста.

Медичний центр завоював довіру і повагу не тільки жителів м Кам’янець-Подільського і Хмельницької області, а й сусідніх регіонів.