нетрадиційне лікування
Фітотерапія
Метод лікування, при якому основними є лікарські засоби рослинного походження, які містять комплекс біологічно активних речовин, вилучених з рослини або окремої її частини.
Фітотерапія – лікування за допомогою трав. Рослини можна вживати у вигляді соку, порошку, відвару, настою, спиртної витяжки, масла, мазі, обтирання, компресів, пластирів, ванн. Застосування рослин з лікувальною метою наша клініка рекомендує при таких захворюваннях як: остеохондроз, спондилоартроз, коксартроз, гонартроз, грижі м \ п дисків і ін. Захворювання опорно-рухового апарату людини.

Фітотерапія – одна з найдавніших гілок в медицині, проте парадоксальним вважається, що вона не вивчена і наполовину. Це пояснюється тим, що лікування травами має більш широкий спектр дії, ніж лікування фармакологічними препаратами, так як кожна рослина має в своєму складі речовини, що впливають на організм комплексно.

Відмінністю в застосуванні фармакологічних і фітопрепаратів є те, що останні впливають більш м’яко і повільно на організм людини, однак при тривалому постійному використанні здатні повністю вилікувати важкі хвороби.

Завдяки поступовому збалансованого впливу на організм людини в цілому, рослинні препарати висловлюють терапевтичний ефект і багаторазово збільшують опірність організму.

Переваги фітотерапії для людини:

1.Природність: використовуються природні рослинні компоненти.
2.Мінімальні побічні ефекти: менше негативних реакцій.
3.Широкий спектр дії: поліпшення загального здоров’я.
4.Доступність: легко доступні рослини та препарати.
5.Індивідуальний підхід: налаштування на потреби кожної людини.

Приймає лікар
вищої категорії
Лікар вищої категорії

“Педіатрія” в 1992р. м. Вінниця, атестувалась на вищу категорію.

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 – 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров’я”, Атестована на першу кваліфікаційну категорію.

Спеціалізації
 • педіатрія
 • гірудотерапевт
 • фітотерапія
 • гомеопат
 • 100% позитивних відгуків
  Трішки про нас

  «Центр сімейної медицини» – це багатопрофільна поліклініка із сучасною клінікодіагностична лабораторією.

  Наш центр заснований в 1999 році. З маленького кабінету він перетворився в сучасну клініку і сьогодні є одним з кращих лікувально-діагностичних установ міста. Медичний центр завоював довіру і повагу не тільки жителів м Кам’янець-Подільського і Хмельницької області, а й сусідніх регіонів.

  Ми щиро раді надати Вам кваліфіковані консультації лікарів: гінеколога, ендокринолога, кардіолога, алерголога, дитячого невропатолога, гирудотерапевта, фітотерапевта.

  55 000+
  клієнтів нам довіряє
  24 роки
  працюємо для вас
  3000+
  відгуків про клініку
  18
  напрямків лікування