Запитати лікаря

Лікування

Стоматологія

В стоматологічному кабінеті нашого центру використовується найсучасніша стоматологічна установка «Галлант-TL», яка відповідає всім санітарно-гігієнічним і європейським стандартам, стоматологічний мікроскоп та лампа Вeyond polus для відбілювання зубів.

Використання мікроскопу під час лікування зубів гарантує успішне лікування навіть у найбезнадійніших випадках.

Стоматологічний мікроскоп дає збільшення об’єкту до 30-ти раз, що дозволяє побачити найдрібніші деталі кореневого каналу, доставати зламані інструменти, якісно пломбувати канали.

З використанням стоматологічного мікроскопу лікарями “Центру сімейної медицини” здійснюється найсучасніша та найдосконаліша технологія пломбування зубних каналів. Оптична техніка дає можливість краще контролювати чистоту стінок каналів і якість їх заповнення.

Відбілювання зубів проводиться за допомогою системи «beyond polus», яка зараз у світі займає перше місце і усі передові клініки користуються лише нею і ні в якому разі не бюджетними системами відбілювання.

Відбілювання є абсолютно безпечним, безболісним, не має шкідливих ефектів (свербіж, подразнення шкіри, подразнення ясен, опіки від легкої до важкого ступеня), які можуть виникнути у традиційних системах відбілювання.

В системі Beyond світло галогенової лампи проходить через потужну систему фільтрації. Таким чином, усуваються шкідливі випромінювання.

Використовується найдорожча та найякісніша лінійка матеріалів, які замовляються з Германії, Італії та Японії.

Вініри - це тонкі керамічні лусочки товщиною від 0,2-0,6 мм якими можна вирівняти форму і колір зуба. За своїми оптичними і естетичними властивостям вони не відрізняються від природнього зуба.

По міцності вони ні чим не поступаються таким звичним нам металокерамічним коронкам, в той же час на крок по переду своєю естетичністю. Адже у матеріала E.MAX (з якого виготовляються вініри) висока міцність, відмінна естетика, не змінюється з часом, біосумісність (матеріал показаний для алергіків) та ін. А зубні техніки з якими ми працюємо можуть виготовити будь-яку форму зуба.

За допомогою вінірів можна виправляти зубо-щелепні патологіі не використовуючи брекети.

У «Центрі сімейної медицини» Вам нададуть безкоштовну консультацію, перевірять стан здорових і раніше лікованих зубів з стоматологічним мікроскопом та складуть індивідуальний план лікування. Спеціалісти «Центру сімейної медицини» мають гарний досвід в області первинної та повторної ендодонтії та терапевтичної стоматології.


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 4 дні Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 9 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати