ВІДПОВІДІ: Загальні питання
Надія
20.04.2018
Доброго дня Прошу Вашої консультації. Близько трьох місяців у мене спостерігаються болі у правому підребер'ї, зробила УЗД - ознаки холецеститу, правобічного нефротозу. Лікар гастроентеролог мені призначила - цинарікс форте, і додатково дала направлення на проходження аналізу на антитіла до аскаридів та лямблій (кров з вени). Згідно результатів аналізів - аскаридів не виявлено , а лямблії - (сумарні антитіла до антигенів), пише що виявлено ОЩ=1,052, ГЗ=0,350. (як це розшифрувати??). Згідно цих аналізів лікар гастроентеролог призначила мені додатково - офор по 2 рази на день протягом 5 днів та біле вігулля - від лямблій. Однак, прочитавши деяку інформацію в інтернеті в мене виникли сумніви щодо точності дозування, оскільки однією із діючих речовин офору, яка саме діє на лямблії є орнідазол, я прочитала в інтернеті лікування лямбліозу орнідазолом. В інстукції орнідазолу написана така схема лікування - "Лямбліоз. Дорослим і дітям з масою тіла понад 35 кг призначати 3 таблетки одноразово ввечері; дітям з масою тіла менше 35 кг %u2013 одноразовий прийом дози 40 мг/кг маси тіла на добу. Тривалість лікування становить 1-2 дні." Мені 25 років, тобто мені потрібно випити 3 таблетки одноразово на ввечері, скільки днів , один чи два?? Я не знаю тепер, що мені робити, яким чином лікувати лямбліоз?? офором чи купити орнідазолом і в яких дозах? Офор має дуже багато побічних ефектів, це мене дуже насторожує. Можливо Ви порадите який інший препарат від лямблій??  Я читала, що хороший препарат макмірор (але дорогий), кількість побічних ефектів набагато менший. Буду щиро вдячна Вам за допомогу .

Іванка
19.04.2018
Чи можна вирости на 10 см за допомогою гри у баскетбол .мені 15 років ріст 1,59 дуже хочу вирости

Ілона
18.04.2018
Де знайти прайс лист на послуги медцентру? Та чому його немає навіть на ресепшн? Все на словах,та  коли оплачуєш послуги,то і чеки не видаються. Так не повинно бути.
Наталя
17.04.2018
Добрий день.в якій лікарні приймає лікар ,крім цсм? дякую
Віктор
30.03.2018
Харчуюсь один раз на добу,а саме вранці.З метою схуднення (маю зайвих 10кг).Таке питання як це відзначиться в плані здоров'я?; протягом дня відчуваю себе цілком нормально.  
Інна
29.03.2018
Мені потрібна допомога і яб хтіла що ви мені підсеазали напишіть як з вами можна звязатися
3 4 5 6 7
консультує
Григоренко Оксана Анатоліївна
Григоренко Оксана Анатоліївна

Закінчила Вінницький національний медичний інститут ім.М.І.Пирогова в 1991 році за спеціальністю «Педіатрія».

1991 - 1992рр. - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2005р проходила навчання в "Міжнародному Альянсі гірудотерапевтів" м. Москва

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 - 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров'я”. Атестувалась на вищу кваліфікаційну категорію.