ВІДПОВІДІ: Загальні питання
Надія
20.04.2018
Доброго дня Прошу Вашої консультації. Близько трьох місяців у мене спостерігаються болі у правому підребер'ї, зробила УЗД - ознаки холецеститу, правобічного нефротозу. Лікар гастроентеролог мені призначила - цинарікс форте, і додатково дала направлення на проходження аналізу на антитіла до аскаридів та лямблій (кров з вени). Згідно результатів аналізів - аскаридів не виявлено , а лямблії - (сумарні антитіла до антигенів), пише що виявлено ОЩ=1,052, ГЗ=0,350. (як це розшифрувати??). Згідно цих аналізів лікар гастроентеролог призначила мені додатково - офор по 2 рази на день протягом 5 днів та біле вігулля - від лямблій. Однак, прочитавши деяку інформацію в інтернеті в мене виникли сумніви щодо точності дозування, оскільки однією із діючих речовин офору, яка саме діє на лямблії є орнідазол, я прочитала в інтернеті лікування лямбліозу орнідазолом. В інстукції орнідазолу написана така схема лікування - "Лямбліоз. Дорослим і дітям з масою тіла понад 35 кг призначати 3 таблетки одноразово ввечері; дітям з масою тіла менше 35 кг %u2013 одноразовий прийом дози 40 мг/кг маси тіла на добу. Тривалість лікування становить 1-2 дні." Мені 25 років, тобто мені потрібно випити 3 таблетки одноразово на ввечері, скільки днів , один чи два?? Я не знаю тепер, що мені робити, яким чином лікувати лямбліоз?? офором чи купити орнідазолом і в яких дозах? Офор має дуже багато побічних ефектів, це мене дуже насторожує. Можливо Ви порадите який інший препарат від лямблій??  Я читала, що хороший препарат макмірор (але дорогий), кількість побічних ефектів набагато менший. Буду щиро вдячна Вам за допомогу .

відповідь лікаря
Доброго дня Надія! препарати офор та орнідазол  приймати потрібно 3 дні. Так, вони мають побічні дії.Макмірор набагато кращий, не пожалієте.
консультує
Григоренко Оксана Анатоліївна
Григоренко Оксана Анатоліївна

Закінчила Вінницький національний медичний інститут ім.М.І.Пирогова в 1991 році за спеціальністю «Педіатрія».

1991 - 1992рр. - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2005р проходила навчання в "Міжнародному Альянсі гірудотерапевтів" м. Москва

Спеціалізація “Народна нетрадиційна медицина” при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013р.

Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015 - 2018рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької (Зелена Планета Земної)

Спеціалізація “Організація та управління охорони здоров'я”. Атестувалась на вищу кваліфікаційну категорію.