ВІДПОВІДІ: Урологія
Вадим
14.08.2018
Добрий вечір! Мені 31 рік, декілька разів звертався до уролога з дискомфортом в яєчках, ставили запалення. Після лікування проблем та дискомфортних відчуттів не виникало, на контрольному УЗД ставили діагноз хронічний простатит в стадії ремісії (так як веду малорухливий спосіб життя). Нещодавно, після завмерлої вагітності у дружини, обоє вирішили пройти повне обстеження. В нього входило і обстеження на лейкоцити (результат: 2-6 в п/з місцями 10/15 в п/з, палички, коки в помірній кількості), та бакпосів (виявили  Enterococcus faecalis 10*5 КУО/зразок, Klebsiella pneumoniae ssp pneumoniae КУО/зразок 10*5 КУО/зразок), у дружини бакпосів чистий. ЗПСШ не виявлено (окрім уреаплазми тільки у мене, яку після повторного здавання аналізу методом ПЦР не виявили, і у дружини ПЦР і посів не виявлено, лікар сказав що мала місце помилка, або ступінь який допустимий). Згідно антибіотикограмі пройшов лікування: Орципол 1т.2р. в день (10дн.), + фуцис 150 мг. (4 таб.) Повторній бакпосів показав результати без змін. Так як у дружини проблеми, нас підганяють з плануванням наступної вагітності, часу на лікування не має, гінеколог сказав що мій бакпосів не нашкодить дружині, що я просто носій. Чи притримуєте Ви цю думку гінеколога, чи може мені все-таки потрібно лікуватися, хоча відчуваю себе задовільно. Чи не нашкодять ці бактерії нашим планам на зачаття і майбутньому плоду???? Підкажіть, будь ласка, що нам робити?
Лєна
31.05.2018
Доброго дня.  Займались з хлопцем сексом, через 8 годин знову був статевий акт,  але сперми майже не виділилось. В чому причина?  Через скільки часу відновлюється кількість сперми? Чи можливо,  що в нього був ще був статевий акт,  через це мала кількість сперми?
Володимир
31.03.2018
Як довго потрібно утримуватися від сексу після  операції на водянку яєчка операція тривала 45 хв.
Іван
28.02.2018
Мені 14 років хлопець і в мене немає сперми, була пару раз і зникла.
Сергій
22.04.2015
Добро дня в мене таке  питання; я відчуваю дискомфорт в сексі особливо коли все до ходить до кінця (коли кінчаю, плюс дуже швидка еякуляція від 30сек.до 1хв.) опісля в мене підвищується серцебиття і парочиться в голові. Пів року тому моя дружина ще була вагітна і останні 3 місяці ми не займалися з нею коханням,та під час того періоду у мене виявили автоімуний тероїдит. Я проходив лікування і вже через 4 міс. почувався краще. І ми спробували зайнятися коханням(так як вже можна було після родів).Ось тоді мені ставало дискомфортно. Скажіть, будь ласка, що може спричинити такі порушення? Затримка в сексі чи АТ?  І чи майже щодденний секс до вагітності (алькоголь не вживав,тільки курив) міг призвести до винекнення АТ?
wlasta
16.04.2015
Добрий день! Моєму синочкові 7 місяців і в нього у лівому яєчку утворилося якесь утворення невеликої форми. Що це може бути таке?
1 2 3 4
консультує
Бондар Ігор Вікторович
Бондар Ігор Вікторович

Лікар уролог другої категорії.

В 2009 році закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа".

З 2009 по 2011 р. інтернатура на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова за спеціальністю “Урологія”.

В 2015 р. атестувався при Українській військово-медичній академії за спеціальністю “Урологія”.

В 2015 році присвоєно другу кваліфікаційну категорію за фахом “Урологія”.

Працює лікарем урологом в «Центрі сімейної медицини»; діагностує та лікує захворювання сечостатевої системи.