ВІДПОВІДІ: Сімейна медицина
Оксана
13.11.2010
Як зробити діагностику організму?
відповідь лікаря
Доброго дня, Оксана. В нашому центрі лікарі-спеціалісти проводять біорезонансне дослідження організму на апараті "Біолаз-Оберон". Метод дозволяє: взнати про хворобу ще до появи її симптомів; випробувати ліки, не приймаючи їх всередину; визначити причину хвороби, не здаючи аналізів; швидко встановити діагноз різних захворювань та з’ясувати причину їх появи; виявити нестачу гормонів, мікроелементів та вітамінів в організмі; знайти приховані алергічні реакції і виявити конкретні алергени; визначити гельмінтні, грибкові, бактеріальні, вірусні інфікування; дізнатись про рівень інтоксикації організму; підібрати ефективні медикаменти; тестувати ті лікарські засоби, які вже приймали пацієнти. Більше дізнатись про біорезонансне дослідження можна на нашому сайті у розділі "Бібліотека", стаття "Біорезонансне дослідження".
консультує
Гайченя Світлана Василівна
Гайченя Світлана Василівна

Лікар загальної практики – сімейної медицини вищої категорії

Закінчила Івано-Франківську державну медичну академію в 1995 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1995 – 1997 роках інтернатура за спеціальністю «Терапія». У 2003 році спеціалізація «Загальна практика – сімейна медицина» при Дніпропетровській державній медичній академії.

Працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в «Центрі сімейної медицини».

Світлана Василівна регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, бере участь в наукових конференціях, виставках, вивчає нові методи діагностики та лікування .