ВІДПОВІДІ: Сімейна медицина
Ярослав
30.07.2010
Скажіть, будь ласка, у мене півроку назад почалися болі у лівому оці, пізніше з прийомом крапель біль став рідшим. На даний момент болить в лівій області лоба і брови. Біль наче пульсує. Дивно те, що біль характерно починається у другій половині дня, приблизно з 15-ї години і поступово зникає, що це може бути на вашу думку?
відповідь лікаря
Доброго дня, Ярослав. Причини такого болю можуть бути різні: підвищення внутрішньочерепного тиску, хламідіоз, токсоплазмоз... Ми, Вам рекомендуємо зробити обстеження і здати аналізи на такі захворювання: токсоплазмоз, хламідіоз, цитомегаловірус. Потім з результатами аналізу обов'язково звернутися до лікаря. В розділі "Бібліотека", Ви можете детально ознайомитися з цими захворюваннями.
консультує
Гайченя Світлана Василівна
Гайченя Світлана Василівна

Лікар загальної практики – сімейної медицини вищої категорії

Закінчила Івано-Франківську державну медичну академію в 1995 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1995 – 1997 роках інтернатура за спеціальністю «Терапія». У 2003 році спеціалізація «Загальна практика – сімейна медицина» при Дніпропетровській державній медичній академії.

Працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в «Центрі сімейної медицини».

Світлана Василівна регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, бере участь в наукових конференціях, виставках, вивчає нові методи діагностики та лікування .