ВІДПОВІДІ: Сімейна медицина
Таня
21.07.2010
Здрастуйте. У мене така ситуація: мене вже близько місяця турбує кропивниця, призначали лікування, я пролікувалась. На деякий час кропивниця зникла, а тепер знову з'явилась. Підскажіть, що робити?
відповідь лікаря
Кропивниця - це алергічна реакція на алерген (збудник алергічної реакції). Лікування кропивниці, як і будь-якого іншого алергічного захворювання, починається із встановлення причини алегрії. Після цього лікар - алерголог призначає лікування відповідно до встановленого алергена. Тому просимо Вас звернутися до нашого медичного центру і записатися на прийом до лікаря-алерголога. Записатися на прийом можна за будь-яким із вказаних номерів телефону: (03849) 3-10-98; (098) 812-63-48
консультує
Гайченя Світлана Василівна
Гайченя Світлана Василівна

Лікар загальної практики – сімейної медицини вищої категорії

Закінчила Івано-Франківську державну медичну академію в 1995 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1995 – 1997 роках інтернатура за спеціальністю «Терапія». У 2003 році спеціалізація «Загальна практика – сімейна медицина» при Дніпропетровській державній медичній академії.

Працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в «Центрі сімейної медицини».

Світлана Василівна регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, бере участь в наукових конференціях, виставках, вивчає нові методи діагностики та лікування .