ВІДПОВІДІ: Сімейна медицина
Сергій Вікторович
14.10.2011
Що таке хільозна кров і як з цим боротися?
Вадим Васильович
07.09.2011
Добрий день! Прошу Вас, якщо можна підкажіть, як діяти в моїй ситуації. В 2007 р. переніс інсульт правобічний за ішемічним типом, з того часу почав мучитися безсоницею. Звернувся до психотерапевта, він посадив мене на снотворне. Перед цим пройшов курс голковколювання, але нічого не помогло. На сьогоднішній день приймаю щодня по одній четвертинці фенозепама від таблеки 1 мг і четвертинку хлорпротиксену від таблетки 15 мг. На даний момент вже самостійно відмовився від прийому фенозепама, але від хлорпротиксену відмовитися не виходить. Хочу паралельно з таблетками почати пропивати трав'яні збори, але як і з чого починати не знаю. З літератури дізнався, що можна спробувати з трав: Лаванда; Синюха блакитна, Супліддя хмелю, Полин, Діоскорея, Звіробій, Меліса і т.д. Підскажіть, як правильно скласти трав'яний збір і як правильно його вживати, щоб домогтися успіху. Про себе: 61 рік, військовий пенсіонер, учасник бойових дії в Афганістані. Проживаю в місті Калінінград. Дякую, сподіваюся на швидку відповідь.
Леся
06.09.2011
Добрий день! Підскажіть, у мене на тілі почало рости волосся, чи лікується це у вашому центрі?
Оля
30.08.2011
Доброго дня! Мені робили операцію 1 рік тому, на мізці розтину червоного кольору злегка видно дрібні капіляри, ділянка не болить, чи може це бути проявом раку?
Іра
30.08.2011
Доброго дня! Я постійно хворію на хронічний тонзиліт (постійно була температура, поки горло було в наривах), а зараз температури немає, полоскання не допомагають, ше гірше стає. Підкажіть, чим ше можна це лікувати? Дякую
Люба
24.08.2011
Доброї ночі. Скажіть, будь ласка, чи дійсно є точка на вусі, яку проколюють для зменшення апетиту?
1 2 3 4 5
консультує
Гайченя Світлана Василівна
Гайченя Світлана Василівна

Лікар загальної практики – сімейної медицини вищої категорії

Закінчила Івано-Франківську державну медичну академію в 1995 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1995 – 1997 роках інтернатура за спеціальністю «Терапія». У 2003 році спеціалізація «Загальна практика – сімейна медицина» при Дніпропетровській державній медичній академії.

Працює лікарем загальної практики – сімейної медицини в «Центрі сімейної медицини».

Світлана Василівна регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, бере участь в наукових конференціях, виставках, вивчає нові методи діагностики та лікування .