ВІДПОВІДІ: Педіатрія
Tетяна
04.08.2018
Дитина вік 7 років. Аналіз крові сегментоядерні нейтрофіли складають39 %, лімфоцити 49%, лімфоцити абсолютний вміст 4,23*10: 9/л,всі інші норма. Тиск 112/60.пульс 94. Кардіограма заключення ЕКГ феномен вкор оення інтервала PQ(робили для відвідування спортивного гуртка).Звернулись по аналізи тому що в стані спокою в дитини пішла кров носом, і вночі повторилось ще 2 рази. Дві неділі тому був підвищений ацетон. Підскажіть що все це може означати і мої подальші дії...Дякую.
Іванна
02.08.2018
Доброго дня. Хочу почути Вашу думку. Хлопчик 3 р. 5 міс. Результат ЕЕГ: Епілептиформна активність у вигляді комплексів гострих-повільних хвиль в лобно-прецентрально-скроневих ділянках зі схильністю до вторинної синхронізації.  діагноз: Єдиний гострий симптоматичний складний вогнищевий припадок.
Такий припадок тривав декілька секунд і супроводжувався посіпуванням голови і правого плеча.
МРТ голови: патології головного мозку не виявлено.
Чи доцільно починати медикаментозне лікування, якщо напади не повторюються???
Маша
21.07.2018
Доброго дня!
У дитини кашель 3 тиждень,4 дні тримається темпаратура 38-39,лікарі в легенях нічого не чують,здавали кров і мочу все в нормі. Пєм антибіотики вже 4 день,даю нурофен, і хлорофіліптом забризкую горло(трошки червоне горго).Чому темпаратура піднімаєтьмя і тримається так довго?
Анжеліка
21.07.2018
Доброго дня. Моєму малюку 3місяці. Харчуємся сумішшю Нутрілон Комфорт,та останнім часом турбує колір калу(насичено зелений) та його запах. Тепер додалося тошнота та рвота. З чим може бути пов'язані такі симптоми? Дякую
Оля
15.07.2018
Доброго дня....У дитини діагноз гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи,призначили атф-лонг 1/4 протягом 14 днів,чи можна їх давати 7 місячному малюку?
Лілія
20.06.2018
Доброго дня я з таким питанням на даний час доні 2,4. В 4 місяці ми перехворіли нежить і температура і виявили збільшені лімфовузли за вушками з ліва як горох , а з права як горошинка чорного перчику . в 7 місяців віддвідали гематолога пройшли лора, узд очп, поставила діагноз локальний лімфаденіт . синдром прорізування зубів. Аналізи були в нормі. Сказала кожні 6 місяців здавати ЗАК і спостерігати , дитина активна ніяких відхилень немає. На сьогодні вони так і є час від часу то зменшуються то збільшуються. На минулому тижні у малої зявилась ранка на губці (типу герпес) і помітила що з того боку де вона була збільшився лімфовузл де шия переходить в плече здали кров гемоглобін 111, Еретроцити 3,74,к.п 0,89,Лейкоцити 7,5,шое-6,сегментоядерні 23, езеофіли 4, лімфоцити 62, моноцити-11. Скажіть з чим це може бути повязано і до кого звернутись.Можливо здати аналіз крові на інфекції.Дякую
1 2 3 4 5
консультує
Тартачник Юлія В'ячеславівна
Тартачник Юлія В'ячеславівна

Лікар алерголог - першої категорії, педіатр - вищої категорії.

Закінчила Вінницький медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Педіатрія».

1997 - 1998 - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2006 - спеціалізація «Дитяча алергологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Курси підвищення кваліфікації, участь в міжнародних наукових конференціях.