ВІДПОВІДІ: Педіатрія
Тетяна
25.02.2018
Доброго дня. На даний момент дівчинці 7 років (дата народження: 31.12.2010р), ріст - 111см, вага - 17кг, розмір ніжки - 29, окружність голови малий - купляємо шапочки на дитину 4років. Апетит добрий: на день їсть 4-5 раз, харчування збалансоване (дуже любить м'ясо, рибу, різноманітні каші, картоплю, молочні продукти та фрукти). Родилась: вага - 2750г, ріст 49см, вада серця - дефект міжпередсердної перегородки. Операція на серці була проведена в жовтні 2014р.
Мама: ріст - 170см, вага - 62см. Тато: ріст - 172см, вага - 80кг. У сім'ї ростуть ще двоє хлопчиків, які ростуть і поправляються нормально.
Коли проходили комісію для встановлення інвалідності, робили УЗД щитовидки - норма. Були в ендокринолога, вона призначила приймати вітаміни і ніяких не призначила аналізів, хоча сказала, що в дитини дефіцит ваги та маси тіла.
Кардіолог каже, що дитина вже мала б набирати вагу та рости.
Дуже переживаю. Підкажіть, будь-ласка, які аналізи потрібно здати.
Щиро вдячна за відповідь.
Віка
19.02.2018
Привіт мені 13 років і я сижу на дієті
Я дуже боюся що можу через це більше не підрости мій ріст зараз 160см батьки високі
Скажіть якщо я буду сидіти на дієті я зможу рости чи ні??
Прошу про допомогу та відповідь
Ірина
15.02.2018
Доброго дня!  Сину 3 роки. Він дуже активний, комунікабельний. В садочок ще не ходить. Та проблема в тому, що,коли йому щось не дозволяємо, він так кричить і нервується, що ніякі вмовляння, мультики і таке інше не діє на нього. Тому переживаю,щоб не наробив біди собі . Лікарі приписували Кіндінорм, Тенотен, чаї.,але не допомагало.  Порадьте, будь- ласочка, якісь ефективні заспокійливі, чи це психологічна проблема??Завчасно вдячна!
Діана
13.02.2018
Доброго дня, дитина 3 місяці. Зараз в лікарні, діагноз гострий бронхіт, назначили антибіотик цифобоцид, на другий день ще один, аміцил. Приймали 5 днів, захворіло горло, цифобоцид зняли назначили ЗАЦЕФ....чи можна такій дитині стільки антибіотиків, скажіть будь ласка????? Гарно дякую.
Наталья
24.01.2018
Добр.день.Моєму синові 1рік,уже півроку у нього запор , через це у нього вже є кровотеча у задньому проході. Здавали посів виявили пониження мікрофлори,назначили пребіотик "ротабіотик"п'ємо уже 3-4місяці але результату ніякого. Що нам робити,до кого можна звернутися по допомогу? дякую
Галина
17.01.2018
Добро дня. Скажіть будь ласка ,чи можна робити профщеплення дитині з діагнозом "Бронхіальна астма. Круглорічний алергічний риніт" і алергія на курячий білок і пеніциліновий ряд антибіотиів(алергопроби)? Дякую.
3 4 5 6 7
консультує
Тартачник Юлія В'ячеславівна
Тартачник Юлія В'ячеславівна

Лікар алерголог - вищої категорії.

Закінчила Вінницький медичний університет в 1997 році за спеціальністю «Педіатрія».

1997 - 1998 - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі ВНМУ ім.М.І.Пирогова.

2006 - спеціалізація «Дитяча алергологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Курси підвищення кваліфікації, участь в міжнародних наукових
конференціях.